timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Lubicie mroczne historie miłosne? A może jesteście miłośnikami opowieści, które mrożą krew w żyłach? Jeśli tak, to serial You na pewno się Wam spodoba. Seria doczekała się już czterech sezonów – czwarty miał swoją premierę kilka dni temu, a już odnotował całkiem dobre wyniki oglądalności. Można go oglądać na platformie Netflix, do czego serdecznie zachęcamy.

Czwarta odsłona historii Joe Goldberga!

Twórcy zapewnili, że nowy sezon będzie zupełnie inny niż pozostałe trzy. Zostanie on podzielony na dwie części – pierwsza dostępna będzie do oglądania od 9 lutego, natomiast kolejna pojawi się w sieci dopiero miesiąc później, czyli 10 marca. Czym zaskoczą nas twórcy serialu You? Co tym razem szykuje dla nas główny bohater serii – Joe Goldberg?

O czym jest serial You?

Serial You to przerażająca historia o amerykańskim psychopacie, który zakochuje się za mocno w swoich partnerkach. Jego uczucia są tak głębokie, że w jego umyśle dochodzi do wiecznych analiz, które prowadzą do wielu tragedii. Niejednokrotnie zabija z miłości, ponieważ w głowie mężczyzny rodzi się mnóstwo sprzeczności i kłopotów. Główny bohater kocha toksyczną, wręcz zabójczą miłością. Joe Goldberg (Penn Badgley), z pozoru bardzo spokojny obywatel świata, sympatyczny, lubi czytać, raczej mało mówi. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że ma na swoim koncie kilka zabójstw. I to dosyć brutalnych…

Czego spodziewać się w czwartym sezonie serialu?

Czwarty sezon przenosi się w zupełnie inne rejony świata. Tym razem nasz bohater przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Londynu (twórcy stwierdzili, że nakręcenie kolejnego sezonu w Europie jest nie tylko świeżym pomysłem, ale wielokrotnie tańszym) i tu rozpoczyna swoje nowe życie. Zwiastun serialu zapowiada, że od teraz życie Joe będzie wyglądać zupełnie inaczej. Nikt nie zna go w deszczowej Anglii, więc może być kim tylko zechce, a co więcej nie musi się ukrywać. Postanawia rozpocząć karierę akademicką, od teraz naucza na uniwersytecie i żyje swoim nowym angielskim życiem. To nie przypadek, ponieważ mężczyzna od zawsze kocha literaturę i świat książek. Czy tym razem obejdzie się bez morderstw? Czy teraz Joe zakocha się szczęśliwie i litościwie da jej żyć? A może tym razem to on będzie miał stalkera? Tego nie możemy Wam zdradzić, ale zachęcamy do zapoznania się z historią Joe Goldberga.

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły