timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Amazfit Bip 3 Pro to smartwatch, który może wywołać spore zamieszanie na polskim rynku. Sprzęt jest dostępny w naszym kraju od 24 czerwca. Jego specyfikacja może zaskoczyć niejednego, zwłaszcza w porównaniu z ceną. Zostaliśmy już przyzwyczajeni do tego, że na tego rodzaju sprzęt trzeba przeznaczyć sporą kwotę. Czy zegarek ma szansę stać się hitem dla Polaków?

Amazfit Bip 3 Pro – Wiele funkcji w atrakcyjnej cenie

Najnowszy smartwatch od Amazona jest modelem flagowym. Ta informacja zaskakuje, kiedy dowiadujemy się, że za sprzęt przyjdzie nam zapłacić 299 złotych. W tej cenie otrzymujemy naprawdę sporo przydatnych funkcji. Zaczynając od ekranu, Bip 3 Pro został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 1,69 cala, a jego rozdzielczość to 240 x 280 pikseli. Dodatkowo, do wyboru mamy około 50 tarcz, nie trzeba zatem martwić się o monotonię.

Kolejną kwestią jest bateria. Sprzęt obsługuje akumulator o pojemności 280 mAh. Producent zapewnia, że wystarcza to na aż 2 tygodnie korzystania z zegarka bez ładowania. Mimo to smartwatch ładuje się do pełna w 2 godziny. Zapewnia to niezwykłą wygodę użytkowania. Bip 3 Pro zawsze będzie gotowy do działania.Amazfit Bip 3 Pro - Gameby.pl

Zegarek spełnia standardy wodoodporności. Nie trzeba go więc będzie zdejmować podczas codziennych, drobnych kontaktów z wodą. Sprawdzi się również doskonale na basenie. Pomogą mu w tym tryby sport. Smartwatch obsługuje ich aż 60. Każdy znajdzie opcję najbardziej odpowiednią do swojego typu aktywności.

Na pokładzie znajduje się GPS. Smartwatch będzie w stanie zmierzyć puls, poziom stresu oraz monitorować sen osoby z niego korzystającej. Na koniec, zegarek posiada autorski system oceny zdrowia. Nie musimy zatem martwić się o poszczególne parametry. Sprzęt zsumuje je wszystkie i przedstawi użytkownikowi w postaci sumarycznej oceny. To kolejna bardzo wygodna opcja.

Amazfit Bip 3 Pro – Jedna z lepszych opcji na rynku?

Pamiętajcie, że już niedługo zorganizowany będzie w Polsce pierwszy Prime Day. Warto wtedy sprawdzić, czy cena Amazfit Bip 3 Pro nie okaże się jeszcze korzystniejsza. Amazfit Bip 3 Pro - Gameby.pl

Zegarek z pewnością będzie się cieszył sporą popularnością. Tak bogatego w różnorakie funkcje sprzętu ciężko szukać w podobnej cenie.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły