timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Jakiś czas temu pisaliśmy o najlepszych planszówkach na święta, od tamtego zestawienia minęło już jednak trochę czasu więc dziś przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję prezentowych inspiracji – tym razem skupimy się na książkach. Zapraszamy na zestawienie 5 ciekawych książek, które możemy wręczyć komuś w te święta. Idealne audiobooki na prezent!

Książki i audiobooki na prezent

Brzydki, zły i szczery

Pierwsza autobiografia polskiego rapera O.S.T.R., czyli Adama Ostrowskiego, ikony polskiego rapu. Od początku lat dziewięćdziesiątych konsekwentnie utrzymuje, że nie wyobraża sobie, by mógł robić coś innego i nadal „robi to z serca”. Liczba zagranych koncertów i sprzedanych płyt jest tego niezbitym dowodem. Wszystko zaczęło się w mieszkaniu na trzecim piętrze bałuckiego wieżowca, w którym nocami montowała pierwsze hip-hopowe kawałki.

Brzydki, zły i szczery - Audiobooki na prezent

Szczególnie polecamy audiobooka, którego czyta sam O.S.T.R. W apce Storytela dostępny jest również e-book, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wielki ogarniacz pracy, czyli jak robić i się nie narobić

Jak przetrwać w korporacyjnej dżungli i ogarnąć wieczór integracyjny w escape roomie? Czy siedząc na Fejsie można zostać social media ninją? Jak obeżreć się na szkoleniu i zawsze, ale to zawsze, mieć przy sobie kubek kawy? Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w tej jakże ciekawej książce z gatunku szeroko pojętego rozwoju osobistego. Autorzy przedstawiają się jako Pan Buk i Pani Bukowa służąc odpowiedziami na powyższe pytania.

Wielki ogarniasz pracy - Audiobooki na prezent

Droga, z której się nie wraca

Wszystkim którzy mieli już do czynienia z Wiedźminem polecam zapoznać się z tym opowiadaniem. W bardzo ciekawej formie spektaklu dźwięku i wyobraźni, czyli słuchowiska z Wiedźminem Sapkowskiego w roli głównej! Idealnie sprawdzi się w długiej podróży. dostarczając wielu wrażeń i emocji ze świata Wiedźmina.

Droga z której się nie wraca - Audiobooki na prezent

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego. Jego autobiografię, w której  prezentuje zbiór swoich najlepszych ripost i ciętych komentarzy, wplecionych między historie z życia dziennikarza.

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana biografia - Audiobooki na prezent

To opowieść o medialnym życiu i rekordowych stawkach za odcinek. Jednocześnie to wypowiedź kogoś, kto niepokoi się kondycją myślenia polskiego społeczeństwa. Kogoś, kto smuci się tym, że ludzie używają głów do potakiwania, a nie do zauważania absurdów i kwestionowania zastanego stanu rzeczy.

Outpost

Na pewno słyszeliście już kiedyś o serii Metro 2033 lub Universum Metro 2033. W Outpost autor tych bestsellerów prezentuje nam nową wizję rzeczywistości post-apo. Dodatkowym atutem tego tytułu jest fakt, iż Outpost to serial audio, co jest widokiem dość niespotykanym, ale zapewniam Was, że to bardzo ciekawe urozmaicenie i warto posłuchać tego serialu.

Outpost - Audiobooki na prezent

Setki innych pozycji – Książki i audiobooki na prezent

Zestawienia tego typu dosyć trudno odpowiednio zróżnicować w taki sposób, żeby każdy z Was znalazł coś dla siebie. Ponadto święta już tuż, tuż więc niestety większość sklepów internetowych nie da rady dostarczyć wybranego prezentu pod naszą choinkę. Natomiast galerie handlowe pełne są od pomocników Świętego Mikołaja i panuje tam naprawdę ogromny tłok.

Ale spokojnie, mam rozwiązanie tego problemu. Świetnym pomysłem na prezent jest wykupienie osobie obdarowywanej subskrypcji w serwisie Storytel, który oferuje nam  ogromną gamę podcastów i audiobooków do wyboru. Spora część z nich jest dostępna ekskluzywnie tylko na tej platformie i zasoby ich biblioteki stale się powiększają. Jeśli wolicie czytać niż słuchać, to Storytel udostępnia  także elektroniczne wersje książek do czytania.

Książka pod choinką to jeden z najpopularniejszych prezentów, lecz za razem jeden z tych, które na pewno będą docenione przez osobę obdarowywaną. Dlatego jeśli nie kupiliście jeszcze prezentu to warto skorzystać z którejś z naszych propozycji. Zatem, Mikołajowie. Do dzieła!

Artykuł powstał we współpracy z Storytel!

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły