timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Premiera Battlefield 2042 zbliża się wielkimi krokami. Jednak dla tych, co już nie mogą się doczekać Amazon oferuję darmową wersję Battlefield 5. Pozwala ona pobrać grę na PC na platformie Origin i zachować ją na zawsze. Jest to idealny moment na odświeżenie swoich umiejętności w tej strzelance, zanim wyjdzie nowa odsłona serii.

Jak dostac Battlefield 5 za darmo?

Abonenci Amazon Prime Gaming mogą odebrać klucz Origin na grę Battlefield 5. Niestety, aby otrzymać kod na grę, trzeba posiadać konto na Amazonie z subskrypcją Prime. Na szczęście można to w prosty sposób ominąć. Wystarczy zapisać się do darmowego triala usługi Prime. Dostępnego w Polsce na okres 7 dni lub 30 dni jeśli zarejestrujemy się w jednym z tych krajów:

Prime Gaming - GameBy.pl

Należy jednak pamiętać, że okresy próbne dostępne są tylko dla nowych użytkowników oraz że adres bilingowy karty musi się zgadzać z regionem. Jeśli subskrypcja nam się nie spodoba, trzeba pamiętać, by ją anulować przed zakończeniem traila.

Battlefield 5

Gra, która została wydana w 2018 roku. Kolejna oraz jak na razie ostania odsłona (do pazdziernika kiedy ma mieć premierę Battlefield 2042) z serii FPS tworzonej przez studio DICE. Produkcja przenosi nas do czasów II wojny światowej z niecodziennym podejściem do tego okresu. Twórcy podeszli swobodniej do konfliktu i skupili się na wydarzeniach mniej znanych.

Battlefield 5 za darmo - GameBy.pl

Cała rozgrywka odbywa się z perspektywy pierwszej osoby. Wrzucani jesteśmy na pole bitwy odbywającej się na dużej skali, a naszym zadaniem jest mordowanie przeciwników i realizowanie misji. Do wykonania tego zadania mamy do dyspozycji spory arsenał broni znanych z historii oraz pojazdy wojskowe.

W grze dostępne są kampania oraz tryby wieloosobowe. Znane z poprzednich części z dodatkowymi możliwościami oraz nowe jak na przykład Combined Arms. Tryb kooperacyjny dla czterech osób. Gdzie wcielamy się w spadochroniarzy za liniami wroga.

Na co jeszcze czekasz, oferta jest ważna tylko do 1 września! Nie zwlekaj również z aktywacją klucza, ponieważ czas na jego wykorzystanie mamy do 30 września.

Życzymy Miłego Grania!

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły