timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Better Call Saul, czyli Zadzwoń do Saula to z pewnością jedna z ciekawszych serialowych pozycji ostatnich miesięcy. Nietypowa fabuła, ciekawy humor, a to wszystko oplecione bardzo dobrą grą aktorską. 18 kwietnia tego roku na ekrany wszedł pierwszy odcinek szóstego sezonu serialu. Twórcy postanowili stworzyć trzynaście odcinków, z czego ostatni pojawił się niedawno, bo 15 sierpnia. Better Call Saul przyciągnął do siebie wielu widzów i cieszy się sporą oglądalnością. Aktualnie znajduje się w rankingu stu najlepszych seriali na świecie!

Better Call Saul – początki

Serial Better Call Saul to dramat kryminalny zawierający elementy komedii. Przedstawia życie Jimmy’ego McGilla aka Saula Goodmana (Bob Odenkirk), który co chwilę napotyka na swojej drodze masę problemów. Na co dzień jest prawnikiem i głównie zajmuje się sprawami starszych osób. Niestety, w wyniku poważnej kłótni ze swoim bratem, mężczyzna nie może dalej wykonywać swojego zawodu. Jednak po krótkim czasie znajduje sobie zajęcie – sprzedaje telefony, które uniemożliwiają np. podsłuchiwanie. Dzięki temu udaje mu się zarobić trochę pieniędzy, a co najważniejsze, wkręcić się w niebezpieczne towarzystwo dilerów. Czy taki zwrot w życiu ostatecznie wyszedł Jimmy’emu na dobre?

Seriale podobne do, takie jak Narcos - GameBy.pl

The Breaking Bad czy Better Call Saul?

Better Call Saul to nic innego jak opowieść, która ma bezpośrednio nawiązywać do tej przedstawionej w bardzo popularnym The Breaking Bad. Chodzą pogłoski, że serial jest znacznie lepszy niż ten, który ukazuje historię Waltera White’a. Cóż, to oczywiście kwestia gustu i każdy powinien sprawdzić co mu bardziej odpowiada. My uważamy, że oba seriale mają wiele ciekawego do zaoferowania.

Better Call Saul – sezon 6

Sezon szósty to finał całego serialu. Poprzeczka zawieszona przez twórców The Breaking Bad została na prawdę wysoko. Czy szósty, finałowy sezon sprostał wysokim wymaganiom widzów? Z pewnością tak, ponieważ ostatni odcinek serii idealnie dopiął całą opowieść głównego bohatera. Twórcy postarali się, aby stale trzymać widzów w napięciu. Nie brakowało emocjonalnych zwrotów akcji, ciekawych wątków, a do tego – jako wisienka na torcie – znakomita gra aktorska Boba Odenkirka.

Czy warto obejrzeć?

Za nami finałowy sezon serialu Better Call Saul. Jest to prawdziwa gratka dla fanów zagadek kryminalnych i żartów sytuacyjnych. Zebrał na prawdę wysokie oceny i według fanów sezon szósty to majstersztyk, dlatego serdecznie zachęcamy Was do sprawdzania tej pozycji!

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły