timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Chociaż nowoczesna technika dąży do miniaturyzacji, ciężko to zobaczyć na pierwszy rzut oka, kiedy spojrzymy przykładowo na nasze smartfony. Chociaż procesory i układy scalone w ich wnętrzu rzeczywiście stają się coraz mniejsze z każdym nowym modelem, nie widać tego po rozmiarach samego telefonu. Niestety nie jest to dobra wiadomość dla wszystkich, gdyż za duży ekran może sprawić niektórym sporo kłopotów. Na całe szczęście na rynku są takie rozwiązania jak Samsung Galaxy Z Flip3 5G, czyli smartfon składany, którego rozmiar możemy dostosować do potrzeb chwili!

Samsung Galaxy Z Flip3 5G – mały smartfon i w pełni funkcjonalny ekran?

Chociaż rosnące ekrany smartfonów to niezbyt satysfakcjonujące zjawisko dla niektórych z nas, jednak warto sobie przypomnieć, dlaczego w ogóle poszło to w tym kierunku. Już od bardzo dawna nasze telefony nie służą nam tylko do wykonywania połączeń i rozmów ze znajomymi i rodziną. Obecnie z poziomu ekranu naszego małego komputera możemy wykonać masę zadań, często wliczając w to nawet obowiązki zawodowe. Wielu z nas korzysta także z telefonu przy oglądaniu filmów i graniu w gry, więc w tym wypadku większy ekran także będzie lepszy. Trudno, żeby przy takich sposobach wykorzystywania dzisiejszych smartfonów zmniejszać je i utrudniać życie użytkownikom.

Jednakże Samsung Galaxy Z Flip3 5G to urządzenie inne niż wszystkie. Ten telefon to smartfon składany, co sprawia, że bez problemu zmieścimy go wszędzie, nie tracąc nic z jego użyteczności. Po rozłożeniu ekran tego telefonu ma przekątną o długości 6,7 cala – dzięki czemu ekran w naszym urządzeniu jest funkcjonalny, duży i wygodny.

Czy mały smartfon ze składanym ekranem to dobry pomysł?

Samsung Galaxy Z Flip3 5G  to smartfon składany, czyli stosunkowo nowe rozwiązanie na rynku i podobnie jak wszystkie inne nowinki, nie zdążyła jeszcze przyzwyczaić do siebie wszystkich użytkowników telefonów. Wielu z nich zastanawia się, czy tego typu smartfon to w ogóle przydatne narzędzie?

Zacznijmy od podstaw, czyli kwestii wytrzymałości. Chociaż ekran Z Flip3 5G możemy złożyć na pół bez żadnego problemu, nie oznacza to, że przez to telefon staje się bardziej podatny na uszkodzenia. W porównaniu do poprzednich modeli Z3 wykazuje się wytrzymałością szkła zdecydowanie większą od poprzednich modeli Galaxy Z[1]. Dodatkowo całość została umieszczona w specjalnym, wzmocnionym aluminium[2], które także jest najbardziej wytrzymałą odmianą obudowy w serii Z.
Mały smartfon, który jednocześnie zaoferuje nam wszystkie funkcjonalności związane z pełnowymiarowym urządzeniem? Dzięki sprzętom takim jak Samsung Galaxy Z Flip3 5G jest to możliwe, gdyż nie możemy zapominać, że jest to także jeden z topowych modeli marki Samsung. . Znajdziemy tu aż 12GB pamięci RAM i najszybszy procesor – 5 nm – dostępny obecnie w ofercie marki Samsung. Te wszystkie cechy sprawiają, że Z Flip3 to telefon inny niż wszystkie, który może znaleźć wielu zwolenników.

Tekst  powstał przy współpracy z marką Samsung

________________________________________
[1] Cover Screen Galaxy Z Fold3 5G oraz tylna ścianka aparatu są wykonane ze szkła Corning® Gorilla® Glass Victus™. To najmocniejsze szkło, jakie zastosowano dotychczas w Galaxy Z.
[2] Rama została wykonana z Armor Aluminium. Materiału o wytrzymałości zwiększonej o 10%*, który chroni wewnętrzne elementy zawiasu
*W porównaniu do poprzednich serii Fold.

Tekst  powstał przy współpracy z marką Samsung
.

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły