timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Tak, dobrze czytacie! Stacja CBS planuje wprowadzić do letniej ramówki teleturniej o najpopularniejszej grze mobilnej typu Dopasuj 3, czyli Candy Crush Saga. Za produkcję tego konkursu wzięli się m.in. sami twórcy tej słodkiej gierki, czyli firma KING i ktoś, kto na rozrywce telewizyjnej zna się najlepiej: Matt Kunitz, twórca takich hitów jak Fear Factor, czy Wipeout. Oczywiście stacja CBS wyemituje to najprawdopodobniej w wakacje. Informacje o dokładnej dacie premiery oraz o osobie, która ten show będzie prowadziła i nagrodach, jakie będą wręczane, są obecnie tajemnicą.

Jedynie co możemy wyczytać, to skrót pomysłu. Candy Crush Saga: Game Show ma być rywalizacją dwóch drużyn, polegającą na wykonywaniu zadań dyktowanych przez interaktywną tablicę. Twórcy tej gry telewizyjnej obiecują sowitą dawkę zabawy i emocji zamkniętą w scenografii najnowszej generacji. Słyszy się nawet o tym, że zasady mają być podobne do teleturnieju Wipeout, czyli nie tylko umysł, ale i siła będzie wymagana. Co z tego wyjdzie? Sam nie wiem, ale jestem wielce ciekawy tego pomysłu.

O redaktorze

Miłośnik gier planszowych, który czasami zmienia się w animatora, czasami w recenzenta, a od niedawna pokazuje swoje Jokerowe oblicze.

Wszystkie artykuły