timerPrzewidywany czas czytania to 1 minuta.

Jeśli macie smartfon lub tablet z systemem Android, ale nie wiecie jak nadać mu oryginalny i niepowtarzalny wygląd, powinniście wypróbować myAndroid. Samo Google wydało tę prostą, ale jakże ciekawą i przydatną aplikację.

Jest to prosty quiz, w którym wybieramy opcję, która bardziej przypada nam do gustu. Na podstawie naszych odpowiedzi pod koniec otrzymujemy trzy przykładowe konfiguracje wyglądu naszego pulpitu. Musimy zadecydować między innymi o palecie barw naszego motywu, zastosowaniu ciepłych lub zimnych kolorów, kształcie, który będzie przedstawiała nasza tapeta, uporządkowaniu kształtów losowo lub według wzoru oraz kilka innych ciekawych opcji. Narzędzie jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby odświeżyć wygląd swojego smartfona lub tabletu z Androidem w bardzo oryginalny sposób. W moim przypadku stworzone przez program propozycje jak najbardziej przypadły mi do gustu.

Tak jak już wspomniałem, gdy dokonamy już wszystkich trudnych wyborów, otrzymamy wszystko, co potrzebne do przemiany naszego ekranu startowego w taki sam sposób, jaki został nam zapropoponowany. Mamy możliwość pobrania wszystkich elementów użytych w przykładzie. Zaczynając od tapety, przez launcher czy paczkę ikon, kończąc na widgetach.

Polecam wszystkim wypróbować myAndroid! Dostępna tutaj.

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły