timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Pod koniec  sierpnia 2022 roku swoją premierę miał nowy serial komediowy Chad and JT Go Deep. Serię obejrzeć można na platformie streamingowej Netflix. Serial przedstawia losy dwóch amerykańskich aktywistów, a zarazem najlepszych przyjaciół, którzy według własnego uznania troszczą się o różne sprawy związane z ekologią. Walka o rafy koralowe, klify i klimat to motyw przewodni w życiu Chada i JT-a. Na szczęście chłopaki nie biorą życia zbyt na poważnie, dlatego ich aktywizm pełen jest nowatorskich pranków, humoru oraz sporej dawki luzu.

Chad and JT Go Deep na Netflixie

Życie Chada (Tom Allen) i JT-a (John Parr) jest pełne kreatywności. Tej dwójce nigdy nie brakuje szalonych pomysłów. Głównym celem ich aktywności jest dobro i ratowanie świata. Dla wielu osób są wzorem do naśladowania, na co dowodem jest ogromna liczba fanów jaką posiadają na swoich social mediach. Niestety, bardzo często jedno niedopatrzenie i chwila nieuwagi mogą skreślić dobre imię i dotychczasową reputację. Tak też wydarzyło się w przypadku działalności chłopaków. Jeden błąd ukazał ich działania w bardzo złym świetle. Kalifornia bacznie obserwuje poczynania aktywistów. Czy Chad i JT znajdą sposób, aby uratować swoje dobre imię i odzyskać zaufanie ludzi?

Czy kontrowersja może uratować planetę?

Chad i JT nie lubią tradycyjnych rozwiązań. Dla nich przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Działania mężczyzn pełne są kontrowersji, ale być może to właśnie ta cecha sprawia, że ważne sprawy zyskują duży rozgłos. W tych czasach tylko w taki sposób można zostać zauważonym oraz wysłuchanym. Ponadto ich działania wspierane są przez popularnego DJ-a Zedda oraz aktorkę znaną z filmu Szybcy i Wściekli – Jordanę Brewster.

Chad And JT Go Deep

Czy warto obejrzeć serial Chad and JT Go Deep?

Jeśli masz trochę wolnego czasu i lubisz specyficzne poczucie humoru, poświęć chwilę na obejrzenie tego serialu. W odcinkach nie brakuje sprośnych żartów oraz masy pozytywnych emocji, a co więcej, dotknięte zostają bardzo ważne sprawy, takie jak ratowanie klimatu i szerzenie świadomości wśród ludzi na tego typu tematy. Serial Chad and JT Go Deep składa się jedynie z pięciu kilkunastominutowych odcinków, dlatego zachęcamy do sprawdzania tej nowej serii na Netflixie! Dajcie znać co myślicie o połączeniu ważnych tematów z takim rodzajem żartu

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły