timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Tym razem artykuł nie będzie dotyczył typowej zręcznościówki. Dzisiaj na cel obrałem trudny symulator ruchu kolejowego, w którym potrzeba dużo skupienia i podzielności uwagi. Gotowi na Conduct This? Zaczynajmy!

Jedzie pociąg z daleka…

Conduct This od samego początku bardzo mnie zainteresował. Mimo, że nie za bardzo przepadam za symulatorami, to w tym przypadku gra jest bardzo ciekawa i na pewno nie jest monotonna, jak większość gier tego rodzaju. Dzięki wielu zwrotom akcji gra jest bardzo wciągająca.Conduct This - GameBy.pl

Głównym celem gry jest transport określonej liczby pasażerów z punktu A do punktu B, w określonych ramach czasowych. W zależności jak szybko wykonamy zadanie, otrzymamy wyższe noty i większe nagrody. Jednakże, na drodze stają nam liczne przeszkody, które znaczenie utrudnią ukończenie zadania. Głównym problemem jest duża ilość pociągów, które muszą być bez przerwy kontrolowane i kierowane na bezpieczne linie torów. W przypadku pomyłki, pociągi mogą się zderzyć, a my musimy powtórzyć poziom od nowa. Oprócz tego, czekają na nas liczne skrzyżowania, na których mijamy się z samochodami, a na torach często znajdują się przekładnie, dzięki którym możemy wysyłać nadjeżdżające pociągi w różne strony, zapobiegając kolizji.

Sterowanie maszynami nie jest skomplikowane. Klikając na dany pociąg zatrzymujesz go w miejscu, lub wznawiasz przejazd. Mimo tego ułatwienia, gra nadal jest bardzo wymagająca, i miejscami nawet nie do przejścia. Conduct This wymaga od graczy pełnego skupienia i wykorzystania stu procent swojej uwagi, przez co szybko wciąga i idealnie zabija czas.Conduct This - GameBy.pl

Conduct This – Ocena

Jak już wspominałem na samym początku, gra bardzo szybko mnie wciągnęła. Bardzo rzadko spotykam się z dobrymi i ciekawymi symulatorami, więc w przypadku Conduct This jestem bardzo miło zaskoczony. Gra jest bardzo dobrze rozbudowana, i nie ujrzałem w niej żadnych wad technicznych. Kontrola i sterowanie są proste jak budowa cepa, i zarazem bardzo wygodne. Audiowizualna strona produkcji również nie jest zła, w każdym miejscu pojawia się wesoła muzyka, a grafika jest ostra i miła dla oka. Podsumowując, Conduct This jest bardzo dobrze rozwiniętą grą, która idealnie nada się do zabicia nudy i szybkiego odstresowania. Dziękuję z uwagę i polecam grę.

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 8/10
  Grafika - 8/10
 • 7/10
  Muzyka - 7/10
 • 7/10
  Pomysł - 7/10
 • 8/10
  Grywalność - 8/10
7.5/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Interesuje się grą na gitarze elektrycznej oraz muzyką z lat 70-90. Uwielbia podróże i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Mieszka pod Warszawą, jest ambitny i chętny do działania w pracy redaktora strony.

Wszystkie artykuły