timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Przez ostatni tydzień w Epic Games Store dostępne były darmowe gry z Batmanem w roli głównej. Oferta ta niestety dziś wygasa, jednak zostaje zastąpiona innymi tytułami – Metro: 2033 Redux i Everything. Tym razem wartość zestawu nie osiąga wysokich liczb, jednakże jest tak samo kusząca. Będzie trwała tyle, co ostatnia (tydzień) kończąc się 3 października.

Metro: 2033 Redux

Darmowe Gry Epic Metro 2033 - GameBy.pl

Jest to remaster gry Metro: 2033 z 2010 roku, który był wydany na PC oraz konsole Xbox 360. Po czterech latach od premiery 4A Games postanowiło wydać podrasowaną wersję na konsole nowej generacji. Wykorzystano tu także nowy silnk, który umożliwił ulepszenie grafiki i animacji. Gra jest FPS-em łączącym w sobie elementy survival horror.

Rozgrywka toczy się w podziemiach moskiewskiego metra. Po nuklearnej apokalipsie jest to jedyne miejsce, w którym ludziom udało się przeżyć. Jednak nie żyje im się dobrze, nękani ciągłymi atakami zmutowanych zwierząt chylą się coraz bliżej upadku. Gracz wciela się w Artema jednego z mieszkańców schronu ledwo broniącego się przed przeciwnikami. Wyrusza on w podróż, by ostrzec resztę metra i nakłonić ich do wsparcia upadającego linii obrony.

Everything

Darmowe Gry Epic: Everything - GameBy.pl

Stworzone przez David O’Reilly znanego z tworzenia interfejsu wykorzystanego w filmie HER. Dla graczy bardziej znany za grę Mountain łamiącą typową formę gry. Everything jest grą interaktywną, w której można być wszystkim, co się znajdzie. Wszystko zaczyna się, gdy odkrywamy zdolność „zejścia” umożliwiająca nam przemiana w mniejsze rzeczy. Trik działa także w druga stronę i zamiast w atomy zmieniamy się w galaktykę.

Darmowe gry Epic Games Store

Epic nie zwalnia swojej maszyny rozdawania prezentów.  I tak jak obiecali, do końca roku będą zmieniać oferty co tydzień. Jest to częściej niż ich typowe dwutygodniówki. Ma to na celu zachęcić większe grono użytkowników do korzystania z ich ślepy. Jednak czy to wystarczy, by nakłonić do transferu zagorzałych klientów Steam?

Przejdź do Epic Games Store, aby skorzystać z oferty!

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły