timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Jakiś czas temu Szymon, nasz redaktor naczelny, spytał mnie, czy nie zechciałbym napisać recenzji o słuchawkach. Zgodziłem się prawie od razu, ponieważ od paru tygodni zastanawiałem się nad kupnem nowego sprzętu, a tak miałem okazje osobiście przetestować jakiś model. Pomimo moich dużych nadziei, Sound Blaster Tactic360 Sigma nie spełniły moich oczekiwań, jednakże nie dlatego, że to zły sprzęt. Wręcz przeciwnie! Ale o tym poniżej.

Sound Blaster Tactic360 Sigma – zawartość

Na samym początku opiszę Wam, co otrzymujemy w zestawie. Najważniejszy element, czyli słuchawki, wykonane są poprawnie. Plastik do najsolidniejszego nie należy, jednakże w tym przedziale cenowym nie ma się co spodziewać nie wiadomo jakiej wytrzymałości.

Sound Blaster Tactic360 Sigma

Same słuchawki są za to zaskakująco wygodne – dzięki regulacji i poduszkom, nawet po paru godzinach grania, nie czułem  bólu uszu ani innych dyskomfortów, co jest ogromnym plusem. Sprzęt jest do tego dobrze wytłumiony, więc odgłosy reszty domowników zupełnie mi nie przeszkadzały.

Kolejną częścią zestawu  jest wzmacniacz stereo. Poprawia on jakość dźwięku, jak i umożliwia oddzielną regulację głośności i mikrofonu. Mały rozmiar i specjalny zaczep pozwala na przyczepienie urządzenia do spodni, co zwiększa komfort użytkowania.

No i jak tu grać w sieci ze znajomymi bez mikrofonu? Możemy go regulować na masę sposobów, przez co będzie wygodny w użyciu dla każdego. Jedyny problem z nim związany to odczepianie go od słuchawek. Ze względu na budowę słuchawek może to przysporzyć problemu, jednak jest to do zrobienia.

Sound Blaster Tactic360 Sigma

Podsumowanie i ocena

Ważna informacja – Sound Blaster Tactic360 Sigma jest produktem kompatybilnym w pełni tylko z konsolą Xbox. Jestem zatwardziałym PC-towcem, dlatego właśnie czułem się zawiedziony. Jeśli grasz tylko na komputerze, to zdecydowanie nie jest to sprzęt dla Ciebie. Posiadaczom konsoli mogę jednak z czystym sumieniem polecić ten zestaw.

Pomimo budżetowego wykonania, w tej cenie otrzymujemy dźwięk w naprawdę dobrej jakości. Są to więc słuchawki w sam raz dla ludzi szukających tańszej opcji, zachowując jednak jak najwyższą klasę produktu. No i oczywiście kabel jest odrobinę za krótki, ale to jest chyba zawsze problem. Ode mnie to tyle, do zobaczenia wkrótce!

O redaktorze

Z zawodu oświetleniowiec. Z pasji barista i pisarz. Entuzjasta wszelkiego rodzaju fantastyki, nie ważne w jakiej formie. Gry, książki, filmy. I jeszcze kawa. W dużych ilościach

Wszystkie artykuły