timer
Przewidywany czas czytania to 3 minuty.

Niedawno miała swoją premierę gra na urządzenia mobilne, nazywa się ona Dawid Podsiadło Gra. Czy to kolejny kit? A może nowy hit?

Gra jak się okazuje, jest stworzona oficjalnie, we współpracy z firmą Red Bull, która postanowiła podjąć się stworzenia projektu gry o Dawidzie Podsiadło.

Dawid Podsiadło Gra

Jest to wielka kampania marketingowa, ale także szansa dla ludzi na zdobycie świetnych nagród. Trwa ona już od 01.09, lecz większy rozgłos zyskuje dopiero teraz. Akcja trwa nieprzerwanie do końca 2018 roku, podzielona na 14 tygodniowych etapów + 1 bonusowy.

Dawid Podsiadło Gra - GameBy.pl

Gra oparta jest o grafikę 16-bitową, posiada swoją fabułę oraz listę przeszkód i przeciwników. Wcielamy się w niej w znanego muzyka oraz ruszamy w drogę ulicami miast w nadziei na odzyskanie skradzionych płyt Dawida. Mimo zabawnej grafiki trzeba wielką uwagę zwrócić na GENIALNY podkład muzyczny. W tle słychać świetnie przerobione instrumentalne wersje piosenek Dawida Podsiadło, które zostały zmienione w wersje retro albo raczej tzw. 8-bitowe.

Mimo braku znacznej dynamiki w grze nadrabia ona właśnie swoją oprawą muzyczną, a także konkursem dziejącym się poza sceną gry. Fani mogą co tydzień wygrać 10 podwójnych biletów na zamknięty koncert 20.12.2018 w Teatrze Narodowym w Warszawie, co ma być bardzo kameralnym spotkaniem. Do tego, co tydzień do zgarnięcia jest 10 sztuk najnowszej płyty Dawida Podsiadło z autografem, które dostaniemy prosto do domu.

Dawid Podsiadło Gra - GameBy.pl

Co więcej, jako że firma Red Bull opiekuje się tym projektem, możemy znaleźć w sklepach specjalne puszki Red Bull’a. Jeżeli w grze wpiszesz kod spod zawleczki specjalnej puszki Red Bulla z wizerunkiem Dawida Podsiadło, możesz pobrać muzykę z gry lub zdobyć power-upy w grze, które zwiększą Twoją szansę na zgarnięcie głównych nagród.

Nagrodą gwarantowaną w grze jest możliwość pobrania na telefon soundtracku z gry, czyli przerobionych wersji piosenek Dawida. Projekt gry oraz regulamin konkursu możecie znaleźć TUTAJ.

Dawid Podsiadło Gra - GameBy.pl

Co sądzicie o takich projektach? Czy gry to dobry sposób na promowanie muzyki? Zagracie w grę ze względu na muzykę Dawida? Ja należę do jego słuchaczy i nawet gdy gra zaczęła być nużąca, zostawiałem ją dla ciekawej muzyki w tle. A co wy myślicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach i przy użyciu nowych ocen poprzez emotki na dole!

Życzymy Miłego Grania!
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Pasjonat wszelkiego pokroju gier i sportów. Miłośnik muzyki, sci-fi i fantastyki w wszystkich postaciach

Wszystkie artykuły