timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Tym razem nie chodzi o pieniądze. Tym razem chodzi o rodzinę

Tak brzmi hasło trzeciej części  hitowego serialu Netflixa o grupie śmiałków która dokonała niemożliwego skoku na Hiszpańską mennicę. W ujawnionych niedawno materiałach wideo dowiadujemy się, co nas czeka w części trzeciej. Oficjalną premierę zapowiedziano na 19 Lipca. 

Wszystkich którzy chcą sobie przypomnieć ten bardzo ciekawy serial zapraszam do naszej recenzji Domu z Papieru.

Oficjalny zwiastun

Co nas czeka?

Po ucieczce z Mennicy Narodowej z miliardem euro w kieszeni, Profesor otrzymuje niepokojącą  wiadomość: jeden z członków ekipy został zatrzymany. Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych jest zebranie wszystkich i zaplanowanie kolejnego skoku.

W nowym sezonie Domu z papieru znów pojawią się wszyscy głowni bohaterowie minionych wydarzeń, dodatkowo w  jednym z materiałów promocyjnych pojawia się także Berlin, który zginął pod koniec drugiej części Domu z papieru. Szczegóły jego ewentualnego powrotu wywołują dużo spekulacji i na pewno będą ciekawym wątkiem serialu.

Piłkarski smaczek

Ciekawostką jest fakt iż w jednym z zaprezentowanych niedawno materiałów promocyjnych nowej części serialu wystąpił napastnik AC Milan i Reprezentacji Polski – Krzysztof Piątek. Jest to bardzo ciekawy sposób promocji  biorąc pod uwagę fakt że piłkarz jest aktualnie bardzo popularny w znacznej części Europy.

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły