timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Z początkiem Listopada miesiąca na platformę streamingową Netflix zagościł drugi sezon serialu Książęta. Poprzedni, czyli pierwszy sezon, zdobył wielu fanów, dlatego kontynuacja opowieści z pewnością będzie dobrą wiadomością dla wielu użytkowników. Druga odsłona ukaże widzom perypetie młodego księcia Wilhelma. Jak mężczyzna poradzi sobie w nowej rzeczywistości? Jakie komplikacje napotka? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w nowym sezonie serialu Książęta!

Nowy sezon serialu Książęta już na Netfliksie

Cała historia toczy się w skandynawskiej Szwecji. Pierwszy sezon ukazał się w 2021 roku i od razu spodobał się widzom platformy Netflix na tyle, że 22 września twórcy postanowili oficjalnie potwierdził kolejne odcinki serii. Główny bohater – Wilhelm – nie czuje się dobrze w świecie arystokracji. Zostaje uczniem bardzo prestiżowej szkoły, gdzie musi poradzić sobie między innymi z rówieśnikami, którzy nie zawsze są mu przychylni.

Romans z księciem?

Okazuje się, że uczęszczanie na lekcje w prestiżowym liceum nie było do końca złym wyjściem, ponieważ młody książę poznaje tam niejakiego Simona. Mężczyzna zwrócił na niego szczególną uwagę podczas jednego z nabożeństw organizowanym przez szkołę. Ich drogi krzyżują się po czasie i dochodzi do czegoś więcej… Jak potoczy się kariera młodego Wilhelma? Jak całe otaczające społeczeństwo zareaguje na romans księcia ze szkolnym znajomym?

Co czeka na nas w drugim sezonie?

Drugi sezon zapowiada się co najmniej tak samo emocjonująco jak pierwszy. Wilhelm zostanie postawiony przed wieloma trudnymi wyborami. Młody książę musi poradzić sobie między innymi z utratą swojego brata. Czy w tej sytuacji to on zasiądzie na tronie królestwa? Czy to na pewno jego powołanie? Co z uczuciem, które narodziło się pomiędzy nim, a Simonem? Tyle pytań, a odpowiedzi na wszystkie znajdziecie w drugim sezonie serialu Książęta. Zupełnie nowe odcinki możecie zobaczyć już od 1 listopada na Netfliksie!

Czy warto obejrzeć serial Książęta?

Serial telewizyjny Książęta to seria z wieloma wątkami, ukazująca wiele problemów widzianych z różnych perspektyw. Książe Wilhelm pokazuje jak ciężko wybrać pomiędzy tym, co powinno się zrobić według sztywnej etykiety, a tym, co tak naprawdę podpowiada człowiekowi serce. Nie ma dobrej recepty na to co zrobić, dlatego młody mężczyzna na własnej skórze musi zdecydować co wybrać.

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły