timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Świadomość na temat zanieczyszczenia powietrza rośnie z roku na rok. Tak samo jak poziom zanieczyszczeń w największych miastach. Mimo, że wiele mówi się o ekologii, smog potrafi dokuczać milionom ludzi na całym świecie. Właśnie z myślą o nich, firma Dysone stworzyła swój nowy produkt. Połączenie słuchawek z filtrem powietrza brzmi z początku trochę absurdalnie. Okazuje się jednak, że pomysł jest naprawdę trafny a Dysone Zone, bo tak nazywa się sprzęt, budzi podziw, chociaż jeszcze nie ma go w sprzedaży.

Dyson Zone – Słuchawki na wagę złota

Firma Dyson od dłuższego czasu zajmuje się produkcją oczyszczaczy powietrza. Nic więc dziwnego, że zna się na rzeczy. Jej nowy produkt to prawdziwa rewolucja. Słuchawki Dysone Zone to sprzęt audio połączony z urządzeniem filtrującym powietrze. Chociaż całość na pierwszy rzut oka może wyglądać dość dziwnie, to konstrukcja jest naprawdę przemyślana.

Całość nie waży zbyt wiele. Sprzęt można zatem wygodnie założyć na głowę. Słuchawki posiadają redukcję hałasu oraz głośniki o znakomitej jakości dźwięku. Ale nie one grają tutaj pierwsze skrzypce. Filtr powietrza jest zbudowany specjalnie tak, by nie dotykać twarzy użytkującego. Mimo to, jest ustawiony odpowiednio blisko, by dokładnie filtrować wszelkie zanieczyszczenia. Z boku sprzętu cały czas wdmuchiwane jest świeże powietrze. Dodatkowo sprzęt jest wyposażony w węgiel aktywny, który neutralizuje wszystko, co nie chcemy by znalazło się w naszych płucach.

Dysone Zone - Gameby.pl

Dyson Zone – Jeszcze chwila do premiery

Jedną z największych zalet słuchawek jest to, że dostosowują się one do kształtu twarzy korzystającej z nich osoby. Komfort jest tutaj najważniejszy, w końcu w założeniu mamy z nich korzystać za każdym razem, gdy wymagać tego będzie stan powietrza.

Również system redukcji hałasu został dopracowany do perfekcji. Zapewnia on parę trybów, dzięki którym możemy całkowicie odciąć się lub wręcz przeciwnie, nasłuchiwać dźwięków otoczenia. Potrafi on także w odpowiednim momencie ułatwić użytkownikowi rozmowę z drugim człowiekiem.

Data premiery, jak i cena słuchawek nie są jeszcze znane. Patrząc jednak na szereg funkcji i jakość wykonania, należy założyć, że nie będzie to tani sprzęt.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły