timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Chwilę przed świętami na Netflixie pojawił się drugi sezon paryskich przygód sympatycznej Amerykanki Emily Cooper. Produkcja “Emily w Paryżu – ” – sezon 2  podobnie jak w 1 odsłonie liczy 10, około 30 minutowych, odcinków. Tym razem towarzyszymy Emily nie tylko w Paryżu!

„Z dnia na dzień stajesz się coraz bardziej francuska.”

Tak jak pamiętamy, pierwszy sezon zakończył się ogłoszeniem przez sąsiada Emily (Lily Collins), Gabriela (Lucas Bravo), że zostaje w Paryżu. Pozornie dobra wiadomość sprawia, że główna bohaterka martwi się o swoją relację z przyjaciółką, a jednocześnie partnerką Gabriela, Camille (Camille Razat). Oprócz tego, Emily zyskuje uznanie wśród swoich współpracowników i czuje się coraz pewniej wśród paryżan. Jak zwykle dzieje się sporo, a Amerykanka ma wiele pomysłów, które nie podobają się wszystkim. Postanawia połączyć dwóch klientów w jedną kampanię i stworzyć walizki z podobizną Pierre’a Cadaulta (Jean-Christophe Bouvet). Wyrusza także w podróż do Saint-Tropez, która nie odbywa się do końca tak, jak zaplanowała.

Emily w Paryżu – sezon 2: Serial ma swój styl

W tym sezonie pod względem modowym i estetycznym dzieje się jeszcze więcej. Emily jak zwykle ma idealnie ułożone włosy, biega cały dzień w wysokich obcasach i ma idealnie nałożoną szminkę. Jej przyjaciółki również prezentują nienaganne stylizacje. Serial niewątpliwie wypracował swój własny styl prezentując jednocześnie współczesne podejście do kobiecości, językowe pomyłki i gafy osoby z innego kręgu kulturowego, bycie influencerką czy tajniki pracy agencji marketingowej.
Chociaż krótkie odcinki są bardzo przewidywalne, to prezentowany w serialu Paryż ma swój klimat i aż chciałoby się w nim znaleźć razem z Emily Cooper.

Emily w Paryżu – sezon 2: Krótki serial dla relaksu

Serial utrzymuje się w TOP 10 Netflixa i znalazł wiele fanek i fanów na całym świecie. Jego zaletą jest niewątpliwie fakt, że da się go pochłonąć praktycznie w jeden wieczór. Jeżeli podobał Wam się pierwszy sezon, to na pewno z przyjemnością sięgniecie po drugi. Jeśli natomiast nie oglądaliście pierwszej odsłony, to koniecznie dajcie Emily i Paryżowi szansę, bo jestem żywym dowodem na to, że mimo wybredności, można się z nimi polubić!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Na co dzień studentka. Od dziecka ogromna fanka polskich filmów i seriali, zwłaszcza tych starszych od niej. Miłośniczka podcastów, poruszających reportaży i kotów.

Wszystkie artykuły