timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Nowa produkcja od Netflixa – Emily w Paryżu, jest młodszą siostrą Seksu w wielkim mieście oraz Younger. Zwarta fabuła dziesięciu 30-minutowych odcinków pierwszego sezonu obfituje w zwroty akcji i ogromną dawkę dobrego humoru. Jeżeli lubicie lekkie seriale z wątkiem miłosnym w tle, koniecznie obejrzyjcie właśnie ten! Premiera na Netflixie już dzisiaj – piątek, 2 października!

Parę słów o fabule Emily w Paryżu

Rozpoczynająca karierę Emily Cooper — w tej roli zobaczymy Lily Collins znaną między innymi z Love, Rosie – przeprowadza się do tytułowego Paryża, aby podjąć pracę w jednej z francuskich agencji marketingowych. Jak sama zaznacza, została przysłana do Paryża, aby reprezentować amerykański punkt widzenia.

Emily robi sobie zdjęcie w Paryżu

Już od pierwszych dni w pacy Emily wykazuje się zapałem, energią, odważnym i nieco zbyt otwartym jak dla Francuzów stylem bycia, a także niczym nieuzasadnionym optymizmem. Wkrótce przekonuje się, że w nowym miejscu obowiązują inne niż dotąd reguły gry, a zjednanie sobie uprzedzonych do niej współpracowników nie będzie łatwym zadaniem. Nie traci jednak temperamentu i znajduje uznanie i zainteresowanie w oczach szefa.

Nie ma Paryża bez miłości

Poza pracą Emily nie marnuje okazji do lepszego poznania uroków miasta miłości! Jako że tytułowa bohaterka wciąż pozostaje singielką postanawia zweryfikować z rzeczywistością jej wyobrażenie o najbardziej romantycznej europejskiej stolicy i zakochuje się w niej niemal natychmiast!

Emily rozmawia z koleżanką w Paryżu

Odważnie rusza na podbój Paryża i korzysta z jego czaru! Wokół atrakcyjnej Emily pojawia się oczywiście wielu mężczyzn. Wśród nich oprócz pełnego klasy i elegancji szefa, także czarujący i tajemniczy sąsiad. Najwięcej czasu Emily spędza w towarzystwie przyjaciółki Mindy, która jest opiekunką do dzieci (w tę rolę wciela się Ashley Park), to w niej znajduje wsparcie i odskocznię od pracy. Perypetie energicznej Emily możemy śledzić w piątkowe wieczory na Netflixie!

Kilka znanych nazwisk

Jak przystało na netflixową produkcję, w serialu nie mogło zabraknąć znanych twórców i aktorów. Już w czołówce rzuca nam się w oczy Darren Star — producent i scenarzysta kultowego Seksu w Wielkim mieście, tuż obok jego nazwiska widzimy Lily Collins (Emily), która największą popularność zyskała w Love, Rosie, zagrała też między innymi w Podły, okrutny, zły i Aż do kości.

Emily w Paryżu - GameBy.pl

W roli Mindy możemy zobaczyć Ashley Park znaną z Opowieści z San Francisco czy Nightcap. Oprócz nich na ekranie zobaczymy również Philippine Leroy Beaulieu, Samuela Arnolda, Williama Abadiego, Lucasa Bravo, Camille Razat oraz Bruno Gouery’ego, Arnaudema Viardema i Kate Walsh.

Produkcja raczej luźna, ale ma swój klimat. Emily w Paryżu jest już dostępna do oglądania!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!