timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Bardzo emocjonujący serial pt. Nocny agent ostatnimi czasy zdobył pokaźne grono odbiorców. Z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi rozwiązywać kryminalne zagadki i przyglądać się amerykańskiemu światu złoczyńców, którym czoło stawiają agenci FBI. W tym serialu główny bohater staje się jednym ze śledczych, jednakże ma on bardzo ciekawą rolę. Musi odbierać nocne telefony. Pewnego razu ktoś decyduje się zadzwonić podczas nocnej zmiany, a to oznaczać może tylko jedno – chaos!

Lubisz dreszczyk emocji, świat thrillerów, a do tego sensację? Koniecznie przejdź do poniższej listy, która ukaże propozycję seriali i filmów, które przypominają serial Nocny Agent dostępny na platformie Netflix.

  1. True Detective – Netflix

Seria dostępna na platformie Netflix ukazująca zmagania detektywów w sprawie tajemniczych morderstw. Nie zabraknie w nim interesujących wątków, a także nietuzinkowych zwrotów akcji. Całość utrzymana jest w nieco ponurym klimacie, a widz stale czuje napięcie. Emocje gwarantowane!

  1. Mindhunter – Netflix

Kolejna serialowa propozycja dostępna na Netfliksie, opowiadająca o życiu pewnej grupy śledczych FBI. Serial ukazuje pracę detektywów z nieco innej strony, ponieważ przedstawia ich jako tych, którzy psychologicznie próbują rozwikłać wszelkie sprawy. Czasem by odnaleźć jakiekolwiek poszlaki trzeba zajrzeć do umysłów morderców… Ten serial to prawdziwa gratka, dla każdego miłośnika psychologicznych thrillerów.

  1. Stary człowiek – Disney+

Stary człowiek to serial przedstawiający historię Dana, który jest emerytowanym pracownikiem CIA. Porzucił karierę wiele lat temu, jednak, gdy pojawia się tajemniczy zabójca, który próbuje zrobić mu krzywdę, Dan postanawia zatroszczyć się o swój los i uporządkować dawne sprawy.

  1. The Highwayman

Film dostępny do obejrzenia na platformie Netflix. W rolach głównych na ekranie zobaczymy Kevina Costnera oraz Woody’ego Harrelsona, którzy wcielą się w agentów śledczych. Co zaskakujące, ich działalność w świecie FBI zakończyła się już jakiś czas temu, lecz to nie zatrzyma ich w uwikłaniu Bonnie i Clyde’a!

  1. Zwerbowany – Netflix

Owen Hendricks to młody mężczyzna, który dopiero zaczyna swoją karierę jako prawnik. Pracuje od niedawna, a już na jego drodze staje wiele niebezpieczeństw, którym musi stawić czoła. Okazuje się, że zostaje zamieszany w międzynarodową aferę, a szpiedzy próbują go szantażować. Jak potoczy się sprawa i czy młody Owen da sobie radę z tak poważnym problemem?

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły