timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Gabinet osobliwości to nowość serialowa dostępna na platformie streamingowej Netflix. To propozycja idealna dla wszystkich miłośników dobrych horrorów i ciekawych historii mrożących krew w żyłach. Twórcą filmu jest niejaki Guillermo del Toro, czyli pochodzący z Meksyku reżyser filmowy, scenarzysta oraz producent, a dodatkowo zdobywca wielu prestiżowych nagród. Pozycja powinna zaskoczyć wielu widzów, a co więcej, sprawić, że oglądający poczuje niejednokrotnie dreszczyk emocji podczas tego seansu! Całość została stworzona na podstawie książki, a raczej zapisków gromadzonych przez samego reżysera. Zawierała liczne rysunki, notatki i zapiski ostatecznie tworząc serial. Gabinet osobliwości już na Netflix!

Czego się spodziewać w Gabinecie osobliwości?

Jak sam twórca zapewnia, całość powinna przyprawić oglądających o gęsią skórkę. Możemy więc spodziewać się mocnych wątków i emocjonujących scen. Gabinet osobliwości to wyjątkowa produkcja. Każdy z ośmiu odcinków przedstawia nieco inną historię. Warto wspomnieć, że w serialu nie brakuje elementów kultury. W fabułę zamieszane będą cenne przedmioty z poprzednich wieków, bardzo często nietypowe. Każdy z przedmiotów znajduje się w oddzielnym gabinecie, a to oznacza tylko jedno – w gabinetach będzie się dużo działo…

Halloween na Netfliksie!

Oczywiście to idealna propozycja na Halloween. Czas upiornych chwil, strasznych historii i dreszczyku emocji, a to wszystko zostało zagwarantowane w Gabinecie osobliwości! Z pewnością trzeba pochwalić samego reżysera za tak ciekawe stworzenie serialu i jego ogólną koncepcję. Horror utrzymany jest raczej na wysokim poziomie. Na ekranie zobaczymy między innymi Andrewa Lincolna oraz Bena Barnesa. Serdecznie zachęcamy Was do sprawdzenia serialu, mimo że dostępnych jest kilka odcinków serii to już teraz odcinki spotkały się ze sporą aprobatą wszystkich miłośników tego gatunku! Co ciekawe, odcinki pojawiły się w czterech blokach, a każdy blok skupia się na czymś innym. Zresztą, sami sprawdźcie tę ciekawą koncepcję dostępną na Netfliksie!

 

Czy warto obejrzeć Gabinet Osobliwości?

Czy to kolejny nieciekawy horror? Czy to będzie strata czasu? Z pewnością nie! Tutaj twórcy naprawdę postarali się i stworzyli coś nowatorskiego. Podział serii na bloki tematyczne, a do tego wszystkiego dobre wykonanie serialu i ciekawe efekty specjalne. Serial na pewno dostarczy wielu emocji i z wielką pewnością idealnie wpasuje się w nadchodzący halloweenowy sezon. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was przed ekrany!

[wp-review]

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły