Wraz z początkiem nowego roku Netflix zapowiedział premiery, które zobaczymy w najbliższych miesiącach. Wśród nich znalazło się kilka całkiem nowych produkcji. Ponadto widzowie będą mogli także śledzić kontynuacje znanych już filmów i seriali. W najbliższym czasie również zostanie udostępnionych kilka nowości. Jakie najciekawsze premiery na Netflix przyniesie marzec 2023?

Luther: The Fallen Sun

Najnowsza część historii słynnego detektywa przedstawiona zostanie w formie filmu pełnometrażowego. Jego premiera będzie miała miejsce już 10 marca 2023 roku. Film stanowi kontynuację popularnego serialu, ale też wzbogaca historię o zupełnie nowe wątki. W obsadzie pojawiają się m.in. Idris Elba, Andy Serkis czy Cynthia Erivo. Fabuła również zapowiada się całkiem ciekawie. Luther, okryty złą sławą, przebywa w więzieniu. W tym czasie w Londynie szaleje seryjny morderca. Detektyw nie mogąc znieść kolejnych porażek, snuje plan ucieczki zza krat. Jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić?

Premiery Netflix: marzec 2023- The Magician’s Elephant

Z najnowszej animacji ucieszą się głównie najmłodsi widzowie, ale nie tylko. Ta familijna produkcja będzie miała premierę na Netflix, w drugiej połowie miesiąca, czyli już 17 marca. Co ciekawe, film inspirowany był nagradzaną powieścią Kate DiCamillo. ,,Magiczna słonica” opowiada historię chłopca. Peter, bo tak ma na imię bohater, wciąż poszukuje swojej dawno zaginionej siostry. Pewnego dnia natyka się w swoim miasteczku na namiot wróżki. Postanawia zadać jej nurtujące go pytanie: czy jego siostra nadal żyje? W zamian otrzymuje nakaz podążania za wyczarowanym przez pewnego magika słoniem. W trakcie wyprawy Peter musi wykonać trzy niemożliwie trudne zadania. Jaki wpływ będą miały one na cały jego świat?

Murder Mystery 2

Biorąc pod uwagę najciekawsze premiery na Netflix w marcu 2023, nie może zabraknąć ,,Zabójczego wesela”. Film będzie dostępny na platformie od 31 marca. W gwiazdorskiej obsadzie pojawią się m.in. Adam Sandler i Jennifer Aniston. Wcielą się oni w rolę detektywów starających się założyć własny biznes. W tym samym czasie dostają zaproszenie na wesele swojego przyjaciela. W czasie jego trwania okazuje się, że pan młody został porwany. Co, więcej do jego ratunku potrzebny jest okup. Podejrzenia spadają na wszystkich gości weselnych, a nawet niedoszłą małżonkę porwanego. Para detektywów postanawia zająć się sprawą i przynieść rozgłos stworzonej przez nich agencji.