timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Opener to jeden z największych i najbardziej obleganych festiwali w Polsce. Istnieje od 2006 roku i od zawsze gromadzi ogromną liczbę słuchaczy. Wakacyjny czas sprzyja festiwalowemu szaleństwu, więc już teraz warto zaplanować sobie te kilka lipcowych dni, ponieważ kolejna odsłona wydarzenia ma dla nas kilka miłych niespodzianek. Chcecie wiedzieć kto zagości na scenie Openera w 2023 roku? Koniecznie sprawdźcie poniższą listę!

 Lizzo

Artystka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Jedna z topowych raperek tych czasów. Znana z takich hitów jak Good As Hell czy About Damn Time. Jej obecność na festiwalu z pewnością ściągnie ogromną liczbę fanów.

Headlinerzy na Openerze 2023 – Arctic Monkeys

Miła niespodzianka dla wszystkich miłośników rocka! Arctic Monkeys to bardzo znany brytyjski zespół z niemałą liczbą nagród na swoim koncie. Wokalista – Alex Turner – z pewnością sprawi, że openerowa scena zadrży, a fani głośno odśpiewają wszystkie hity!

 Kendrick Lamar

Legendarna, a także jedna z najlepszych postaci ze świata rapu! Mówi się, że jego styl rapowania odznacza się jedną z doskonalszych technik, a teksty przepełnione są treścią. Raper znany z takich utworów jak HUMBLE. czy Rich Spirit.

Headlinerzy na Openerze 2023 – One Republic

Twórcy takich hitów jak Counting Stars, Apologize czy I Ain’t Worrried. Brytyjski zespół powstały w 2002 roku. Od wielu lat ma silnie ukształtowana pozycję na rynku muzycznym, a do tego stale koncertuje i zdobywa coraz większą liczbę słuchaczy.

 Nothing But Thieves

Kolejna propozycja dla miłośników mocnego rocka. Zespół Nothing But Thieves pochodzi z Wielkiej Brytanii i znany jest z takich utworów jak If I Get High czy Amsterdam. Dwa lata temu został przez nich wydany album pt. Moral Panic, który zyskał wiele pozytywnych opinii.

Headlinerzy na Openerze 2023 –  Lil Nas X

Bardzo kontrowersyjna i jedna z ciekawszych postaci Openera 2023! Lil Nas X z początku znany z działań na platformie TikTok, lecz po czasie skupił się na muzyce. Aktualnie cieszy się sporą popularnością. Jest twórca takich hitów jak Industry Baby oraz Thats What I Want.

Headlinerzy na Openerze 2023 – To wszystko?

To wszyscy artyści, którzy zostali potwierdzeni przez organizatorów kolejnej odsłony festiwalu. Wielu nie może doczekać się lipcowej, muzycznej zabawy. Line-up tegorocznej edycji Openera zapowiada się naprawdę ciekawie i czeka na nas spora dawka dobrej muzyki. Do zobaczenia pod sceną!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły