timer
Przewidywany czas czytania to 3 minuty.

Jeśli miewacie problemy z częstym stresem, a brak czasu na wyciszenie się w zaciszu domu, męczy was ciągła pogoń w życiu? Świetnie I Love Hue jest w sam raz dla was! Wystarczy kilka chwil z telefonem, który przecież zawsze mamy pod ręką w ciągu dnia.

Stwórz porządek z chaosu głosi hasło I Love Hue. Idealnie przedstawia to nasze zadanie w grze. Z rozsypanych kolorowych puzzli, ułożyć musimy barwną kompozycję. Nie mamy ograniczeń czasowych ani określonej liczby ruchów. Nie ma tutaj kar za niewykonanie zadania. Wystarczy tylko przesuwać tęczowe kwadraciki, a na samym końcu ukaże się nam piękna mozaika!

I Love Hue - GameBy.pl

I Love Hue jest jak muzyka relaksacyjna i kolorowanki dla dorosłych w jednym. Wyciszająca ścieżka dźwiękowa zawarta w grze odpręża i odstresowuje. Oprócz tego wcale nie jest nudna, wraz z kolejnymi etapami i wyższymi poziomami trudności, nasze zadanie jest coraz trudniejsze i trwa dłużej. Nie zmniejsza to jednak frajdy z gry, skupieni trwamy przy niej niczym przy wielkim obrazku z puzzli.

I Love Hue w, ciągłym stresie, zajmuje głowę i pozwala skupić myśli na zupełnie czymś innym. 

Minimalistyczny koncept całości prezentuje się doskonale, twórcy zdołali w pełni zrealizować podstawowe założenia gry-puzzli. Nie potrzeba tutaj niczego więcej, wszelki przesyt i dodatki tylko psuły by rozgrywkę.

I Love Hue prezentuje nam ponad 300 unikalnych poziomów, a w każdym z nich inny obraz. Gra nie narzuca na nas żadnej presji. Nie musimy meldować się w niej każdego dnia. Zadowala również brak reklam (które przecież kompletnie zepsułyby spokojny klimat aplikacji).

Możecie więc bez skrupułów zatracić się w tym kolorowym świecie. Według mnie gra tego typu nie wymaga niczego więcej. Nie potrzeba też czegoś, czego I Love Hue by nie miało. Bardzo serdecznie polecam!

Życzymy Miłego Grania!

 • 8.5/10
  Grafika - 8.5/10
 • 9/10
  Muzyka - 9/10
 • 7/10
  Pomysł - 7/10
 • 9/10
  Grywalność - 9/10
8.4/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Fanatyk sportu i dobrze opowiedzianych historii. Miłośnik czytania oraz podróży i wszelkich przygód, małych i dużych. Od najmłodszych lat w przyjaźni z technologią i grami. Z pasji pisarz i gracz. Szczególnie zakochany w grach typu RPG i sieciowych.

Wszystkie artykuły