timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że nagle wszyscy zostaliśmy zmuszeni do korzystania z internetu. Wielu z nas oprócz rozrywki, zaczęła wykorzystywać globalną sieć do pracy i nauki. W dzisiejszym artykule doradzimy Wam z jakiej oferty internetu skorzystać.

Dostawcy internetu zachęcają klientów atrakcyjnymi cenami i coraz lepszą jakością oferowanych usług. Firmy oraz osoby, które na co dzień przesyłają duże ilości danych, najczęściej decydują się na internet stacjonarny.

Internet stacjonarny czy mobilny? - GameBy.pl

Użytkownicy, którzy poprzestają na sprawdzaniu poczty, przeglądaniu stron www i mediów społecznościowych, wybierają zazwyczaj internet mobilny. Podpisanie umowy z wybranym operatorem to także okazja, aby zyskać dodatkowe punkty PAYBACK. Sprawdź, jak to zrobić!

Internet domowy czy mobilny?

Internet stacjonarny ma szereg zalet. Oto najważniejsze z nich:

  • brak limitu transferu danych – wybierając internet domowy, nie wyczerpiesz pakietu gigabajtów. Bez względu na to, czy zużywasz miesięcznie 30, czy 300 GB, internet będzie działał efektywnie;
  • stała szybkość łącza – poza wyjątkowymi sytuacjami (przeciążenie sieci, złe warunki pogodowe) internet zawsze będzie działał z taką samą szybkością. Jeśli zdecydujesz się na światłowód, możesz liczyć na jeszcze lepsze warunki;
  • możliwość połączenia z innymi usługami – internet domowy możesz wygodnie połączyć z innymi funkcjami, np. wykupując abonament komórkowy w sieci Orange, dzięki któremu będziesz w stałym kontakcie z bliskimi, na korzystnych warunkach. Co więcej, nowe możliwości w Programie PAYBACK pozwalają zyskać dodatkowe punkty za podpisanie umowy.

Internet stacjonarny czy mobilny? - GameBy.pl

Jeśli zdecydujesz się na internet mobilny, możesz liczyć na następujące korzyści:

  • możliwość dostępu do sieci w każdym miejscu – to ważne szczególnie dla osób, które dużo podróżują lub pracują w różnych miejscach;
  • coraz lepsze prędkości – oferty internetu mobilnego są coraz korzystniejsze. Jeśli wyczerpie się twój pakiet, możesz dokupić dodatkowe gigabajty w korzystnej cenie;
  • możliwość zdobycia dodatkowych korzyści – zawierając umowę z operatorem sieci komórkowej, który oferuje korzystny pakiet internetowy, możesz zyskać punkty PAYBACK i wymienić je np. na akcesoria komputerowe lub komórkowe.

Obie opcje są inne, stworzone dla różnych osób. Jeżeli korzystanie z sieci ogarniczas jedynie do swojego domu i masz komputer stacjonarny, internet „po kablu” będzie najlepszym rozwiązaniem.

Internet stacjonarny czy mobilny? - GameBy.pl

Jednak jeżeli masz laptopa lub tableta i cenisz sobie mobilność, warto sięgnąć po internet mobilny. Będziesz mógł pracować praktycznie wszędzie i w każdym momencie – ograniczeniem jest tylko transfer danych.

Wybierz swój pakiet internetowy i zyskaj punkty PAYBACK

Zawierając umowę z operatorem sieci komórkowej, w pakiecie otrzymujesz dostęp do sieci, a wśród dostępnych opcji jest internet stacjonarny i mobilny. Jest to idealna okazja, żeby zyskać ponadprogramowe korzyści. Dzięki nowym możliwościom każda taka transakcja u wybranego operatora (do wyboru masz m.in. PLAY, Plus, Orange i T-Mobile) jest premiowana dodatkowymi punktami PAYBACK. Wystarczy kilka prostych kroków:

  • wejdź na stronę https://www.payback.pl/operatorzy i wybierz interesujący cię kupon promocyjny na podpisanie umowy z operatorem, który oferuje atrakcyjny pakiet internetu mobilnego lub domowego;
  • aktywuj kupon za pomocą jednego kliknięcia i wykorzystaj go przed upływem terminu ważności;
  • za każdą transakcję możesz zdobyć kilka tysięcy punktów – aby jednak naliczały się prawidłowo, loguj się na stronę operatora przez platformę PAYBACK;
  • podpisz umowę, ciesz się szybkim internetem i wymieniaj zgromadzone punkty na atrakcyjne nagrody lub vouchery

Internet stacjonarny czy mobilny? - GameBy.pl

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na internet mobilny czy stacjonarny, warto przy tym zgarnąć trochę punktów PAYBACK. Ich katalog nagród jest całkiem obszerny, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Artykuł powstał we współpracy z marką PAYBACK