timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Keanu Reeves. Każdy zna tę postać. Jeżeli nie z nazwiska, to na pewno z twarzy. Bardzo popularna persona ostatnimi czasy, a ja sam nie znam nikogo, kto by go nie lubił. Wystąpił w takich produkcjach jak John Wick, Chyba na pewno ty, a także został twarzą polskiego Cyberpunka 2077, występując na tegorocznym E3.

Keanu Reeves na prezentacji Cyberpunka 2077 podczas E3 - GameBy.pl

Dużo spekuluje się o tym, czy zagra on w serii Szybcy i Wściekli. Zarówno fani Keanu, jak i samego filmu chętnie zobaczyliby go w 9. odsłonie. Czy tak się stanie? Czas pospekulować!

Chris Morgan, scenarzysta Szybkich i Wściekłych, w jednym z wywiadów powiedział:

„I sat down with him and we’re talking about. I wanted him to be in the Fast universe for a very long time… The hardest thing is always time and competing schedules and then designing the right thing together. My fervent desire is to bring him into this franchise for sure.”

Jeżeli nie znacie angielskiego, to z grubsza chodzi o to, że bardzo by chciał, aby Reeves wystąpił w serii, właściwie już od dłuższego czasu. Problemem jest zawsze czas i zgranie kalendarzy.

Keanu Reeves w Hobbs i Shaw?

Pierwszym epizodem, w którym Keanu Reeves miał się pojawić, było Hobbs i Shaw. Przyznał to sam Dwayne Johnson. Keanu miał zagrać szefa organizacji terrorystycznej Eteon. Ostatecznie pomysł ten nie wypalił, a tejże roli nikt inny nie obsadził. Podłożono tylko głos do sztucznej inteligencji.

Hobbs i Shaw czy zagra Keanu Reeves? - GameBy.pl

Za powód, dlaczego Keanu Reeves nie zagrał w Hobbs i Shaw, uznaje się, to, że trudno było go tam wpasować. Ostatecznie twórcy doszli do wniosku, że nie jest to dobry moment, aby wprowadzać go do serii. Poza tym osadzenie go jako szefa Eteonu nie byłoby perspektywiczne, jeżeli chodzi o jego obecność w kolejnych filmach.

Jak widać, twórcy Szybkich i Wściekłych na poważnie myślą o wprowadzeniu naszego ulubionego aktora do serii. Najbliższą kolejną okazją jest premiera 9. epizodu. Reżyser Justin Link zapewne chciałby, aby Keanu zagrał złożoną postać, którą trudno będzie uznać za dobrą, tak samo, jak za złą.

Keanu Reeves w Chyba na pewno ty - GameBy.pl

Odpowiadając na pytanie z tytułu, tak uważam, że Keanu Reeves zagra w najnowszych Szybkich i Wściekłych. Jednak 100% pewność będziemy mieli w maju przyszłego roku, kiedy to film wejdzie do kin.

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły