timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Amazon zaprezentował swoje nowe urządzenie. W momencie tego wydarzenia wielu fanów literatury odczuło niezmiernie pozytywne emocji. Kindle 2022 okazuje się bowiem prezentować naprawdę nieźle. Czytnik przyćmiewa konkurencję, jeśli chodzi o specyfikację w swojej cenie. Zwiastuje również solidne podwyższenie standardów firmy. Jest to bowiem najtańszy model, jeśli chodzi o poszczególne serie urządzeń. Zobaczcie co może zaoferować Kindle 2022.

Kindle 2022 – Co ma do zaoferowania?

Czytnik zmienił swoje wymiary, jeśli porównywać by go do zeszłorocznego modelu. Amazon chwali się, że jest on zdecydowanie lżejszy. Dzięki temu wielogodzinne książkowe sesje będą jeszcze przyjemniejsze. Kindle sprawdzi się też dużo lepiej w podróży, choć zmiana gabarytów nie jest szczególnie znacząca, jeśli o tę kwestię chodzi. Sprzęt nadal będzie oferował ekran o przekątnej 6 cali. Tworzywa, z jakich tegoroczny Kindle został wykonany, pochodzą w większości z recyklingu.

Najważniejszą ze zmian jest zwiększenie współczynnika pikseli na cal. Kindle 2022 może pochwalić się wartością aż 300 ppi. Jest to ogromny przeskok, który odróżnia urządzenie od konkurencyjnych modeli. 300 ppi poskutkuje naprawdę ostrym obrazem, co w przypadku czytania jest jak najbardziej na plus. Komfort użytkowania zapewnią także technologie, zawarte w czynniku. Od teraz możliwe będzie doświetlenie ekranu. On sam został wyposażony w powłokę chroniącą przed słońcem.

Zmiany nastąpiły również na innych płaszczyznach. W końcu naładujemy Kindla poprzez USB typu C. Koniec z obawą przed zgubieniem jedynego kabla mikro, który służył nam jedynie do ładowania czytnika. Sprzęt obsługuje szybkie ładowanie, dzięki czemu powinien być w pełni naładowany w około 2 godziny. Po takim czasie podłączenia do prądu, będzie mógł wytrzymać nawet do 6 tygodni zwykłego użytkowania. Do dyspozycji użytkownika trafi 16 GB pamięci. Dla tych mniej obeznanych – to naprawdę dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak mało miejsca zajmują książki w formie elektronicznej. Kindle 2022 - Gameby.pl

Kindle 2022 – Pozytywne zaskoczenie roku 2022

2022 przyzwyczaił nas do podwyżek cen i premier sprzętu, który swoją specyfikacją nie zaskakuje praktycznie nikogo. Amazon pojawia się z miłym akcentem i prezentuje czytnik, który wydaje się warty zakupu. Cena oczywiście zwiększyła się w porównaniu do poprzedniego modelu. Warto jednak mieć na uwadze, że rekompensuje ją specyfikacja urządzenia. Za Kindle 2022 przyjdzie nam zapłacić 509,99 złotych. Kindle 2022 - Gameby.pl

Premiera sprzętu zaplanowana jest na 12 października. Jeśli myśleliście nad zakupem czytnika lub wymianą starszego modelu na nowy, to teraz jest na to zdecydowanie odpowiednia pora. Nie powinniście się zawieść!

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły