timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Muzyka country to gatunek muzyczny, który wywodzi się z tradycyjnych pieśni ludowych i muzyki ludowej z południowych części Stanów Zjednoczonych. Charakteryzuje się wykorzystaniem instrumentów takich jak gitara akustyczna, skrzypce, harmonijka ustna itp. Teksty piosenek zwykle opowiadają historie życia codziennego, miłości, przyjaźni i innych tematach, które są bliskie amerykańskiej kulturze. Jest to gatunek silnie związany z tą częścią świata. Jeśli muzyka, śpiew i country Was interesuje to platforma Apple TV+ ma do zaoferowania coś zupełnie dla Was. To seria reality-show pt. Moje Country (The Kind of Country). Czego możemy się spodziewać? I co reality-show ma wspólnego z country i kulturą Ameryki?

Moje Country – z miłości do muzyki!

Na platformie Apple TV+ pojawiła się niedawno ciekawa, dosyć nietypowa propozycja. To muzyczne reality-show, a dokładniej talent show, czyli Moje Country (The Kind of Country). O co w nim chodzi i czego widzowie mogą się spodziewać? Twórcy tego show postanowili wręczyć wyjątkową nagrodę osobie, która najlepiej sprawdzi się w tym gatunku muzycznym. To m.in. kontrakt z Apple Music, który pozwoli artystom rozwinąć swoje skrzydła i zyskać słuchaczy na całym świecie! Jedyne co musi zrobić to śpiewać prosto z serca, a przy tym ukazać niesamowity talent i pasję do muzyki. Motywem przewodnim całego przedsięwzięcia jest oczywiście szerzenie świadomości o kulturze amerykańskiej w sferze muzycznej! Uczestnicy muszą mieć country we krwi!

Muzyczny pojedynek w Nashville

Country to muzyka bardzo powiązana z Ameryką i jej historią. W show pojawi się wiele ciekawych postaci, które przekażą widzom swoją własną opowieść. Każdy w nich musi dać z siebie wszystko, aby zachwycić jury. Zadaniem komisji będzie wybranie osoby, która ma ich zdaniem największy talent i idealnie odtworzy utwory. To nie będzie łatwe zadanie dla uczestników, ponieważ poziom całego konkursu jest naprawdę wysoki. Tu nikt nie znalazł się przypadkiem!

Moje Country już na Apple TV+!

Jeśli jesteście ciekawi muzycznych zmagań koniecznie zajrzyjcie na platformę Apple TV+! W jury zasiądą znane osobistości m.n.: Reese Witherspoon, Kacey Musgraves czy też Mickey Guyton. Całe wydarzenia będzie miało miejsce w Nashville, stolicy stanu Tennessee, czyli kolebce muzyki country. To tutaj wszystko się zaczęło! Przed Wami prawdziwa muzyczna uczta, podczas której nie zabraknie wzruszeń, radości i pięknej muzyki.

[wp-review]

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły