timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Większość z Was pewnie słyszała już o platformie VOD od Amazona – Amazon Prime Video. Nie jest ona jednak tak popularna jak inne serwisy VOD takie jak Netflix czy HBO GO  jednak sądzę, że jest tam kilka tytułów na które warto zwrócić uwagę. Zobaczcie najlepsze seriale Amazon Prime!

Amazon Prime – Wprowadzenie

Z usługi możemy korzystać na urządzeniach z androidem iOS lub przeglądarki internetowej. Usługa niestety nie posiada  możliwości zakładania osobnych  profili  na naszym koncie. Ponadto   możemy  oglądać materiały  z maksymalnie trzech urządzeń  w tym samym czasie. Miesięczny koszt subskrypcji to €5.

Najlepsze Seriale Amazon Prime

Człowiek z Wysokiego Zamku

Serial na podstawie książki Phillipa K. Dicka o tym samym tytule. W serialu przedstawiono wydarzenia alternatywnej rzeczywistości, w której naziści wygrali wojnę i kontrolują  zachodnie wybrzeże USA. Imperialna Japonia przejęła zaś wybrzeże wschodnie, a pomiędzy nimi znajduje się ziemia niczyja gdzie tylko nieliczni decydują się mieszkać. Atmosfera robi się jednak bardzo napięta a dodatkowo ruchy oporu zaczynają dochodzić do głosu.

Tutaj przeczytasz recenzję Człowieka z Wysokiego Zamku!

The Grand Tour

Po dość nieprzyjemnym rozstaniu się ekipy Top Gear ze stacją BBC najważniejsze osoby kultowego programu motoryzacyjnego powróciły na nasze ekrany. Tworząc świetne show o najlepszych samochodach w najróżniejszych zakątkach świata. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Top Gear!

The Boys

The Boys opowiada o świecie pełnym superbohaterów, którzy pomimo tego, że mają supermoce i paradują w odjechanych kostiumach, to ciężko ich nazwać bohaterami. Swoimi działaniami częściej zagrażają społeczeństwu niz przychodzą na ratunek.

Momentem krytycznym okazuje sie być chwila, w której jeden z bohaterów dokonuje morderstwa niewinnej dziewczyny. Jej chłopak postanawia zemścić się na oprawcy ukochanej lecz po drodze sprawy się komplikują…

Jack Ryan

Jack Ryan jako weteran – analityk CIA odkrywa sposób  komunikacji terrorystów, którzy  planują ogromny atak na USA i kraje sojusznicze. Początkowo wszyscy bagatelizują zagrożenie, lecz z czasem akcja nabiera tempa i rozpoczyna sie walka z terorystami, a Ryan zostaje wysłany w pościg po całym świecie w celu pojmania sprawcy całego zamieszania.

Carnival Row

Carnival Row to mroczna produkcja w klimacie fantasy. Rzecz dzieje się w mieście neowiktoriańskim, do którego tłumnie przybywają mityczne stwory uciekające przed wojną w swojej ojczyźnie. Na ulicach grasuje seryjny zabójca, serial robi się bardzo ciekawy, gdy na światło dzienne wychodzą fakty obciążające detektywa prowadzącego sprawę…

Najciekawsze seriale Amazon Prime – Podsumowanie

Na platformie Amazona dostępnych jest wiele  innych ciekawych produkcji, wartych obejrzenia. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia mozliwości tej zyskującej na popularności platformy!

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły