timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Carolina Miranda to utalentowana kobieta z Meksyku, która zyskała sławę jako aktorka i prezenterka telewizyjna. Jej talent i charyzma zwróciły uwagę widzów w całym kraju i na świecie. Wcieliła się w ciekawe role w znanych telenowelach, takich jak Lola, Once Upon a Time (Lola, érase una vez), Fałszywy Profil oraz La candidata, zdobywając serca publiczności swoim wszechstronnym talentem. Oprócz tego Carolina Miranda miała okazję prowadzić różnorodne programy rozrywkowe i informacyjne, ukazując swoje umiejętności prezenterki. Jej niezwykłe osiągnięcia w świecie rozrywki przyniosły jej liczne nagrody i uznania, czyniąc ją cenioną postacią w branży. Nie znasz jeszcze tej aktorki? Koniecznie czytaj dalej!

Przed Tobą lista filmów oraz seriali, w których możesz zobaczyć i ocenić kunszt aktorski Caroliny Mirandy!

  1. Fałszywy Profil

Niedawno na platformie Netflix pojawił się serial pt. Fałszywy Profil. Przedstawi wątek, w którym młoda Camila poszukuje swojego wybranka na jednej z aplikacji randkowych. Udaje się jej tam poznać tajemniczego mężczyznę, który od razu skradł jej uczucia i serce. Czy to aby na pewno prawdziwa więź? A może tylko początek piekła i pułapka w raju? Pierwsze odcinki serii już dostępne do oglądania na platformie Netflix!

  1. Kto zabił Sarę?

Kto zabił Sarę? to meksykański thriller, który zebrał wiele pozytywnych opinii w sieci. Całość skupia się na tajemniczej, kryminalnej zagadce o zabójstwie kobiety – Sary. Wszyscy muszą być bardzo ostrożni, ponieważ na każdym kroku czyhają kolejne intrygi. Co ciekawe, serial ma już na swoim koncie trzy sezony, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzania!

  1. Los Rey

Los Rey to powieść o tzw. amerykańskim śnie! Dwójka niezbyt zamożnych przyjaciół postanawia przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych i rozpocząć tam nowe, lepsze życie. Jednak to nie wszystko, ponieważ cała opowieść opleciona jest licznymi skandalami i zdradami. Wszyscy muszą być czujni, aby nie zostać uwikłanym w kolejnych intrygach.

  1. Senora Acero

Czy jesteście miłośnikami argentyńskich lub meksykańskich telenoweli? Jeśli tak, Senora Acero to propozycja idealna dla Was. Całość skupia się na zawiłych życiu pewnej kobiety. Na co dzień prowadzi ona salon kosmetyczny, a po godzinach wykonuje całą brudną robotę i zarządza nielegalnymi biznesami. Czy mimo wszystko da sobie radę w tym świecie? Serial składa się aktualnie z pięciu sezonów.

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły