timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Wakacje to czas wyjazdów w interesujące nas miejsca. Może być to dowolny cel podróży na mapie Polski lub całego globu. Nie mniej przed taką podróżą warto się zaopatrzyć w drobne gadżety, które mogą się przydać. Zaprezentuję Wam takie, których cena nie zwala z nóg.

Selfie stick

Znalezienie się w nowym miejscu, które w dodatku jest ciekawe i warte zapamiętania, bardzo często skłania do robienia wielu zdjęć. Lecz fotki przedstawiające głównie widoki mogą być dla nas niewystarczające. W takich sytuacjach warto mieć pod ręką popularny selfie stick.

Selfie stick - Najlepsze gadżety

Ten drobnych rozmiarów gadżet będzie bardzo pomocny, jeśli chodzi o robienie zdjęć. Można powiedzieć, że rozszerza możliwości jakie oferuje nam telefon. To, co jest dużym plusem to rozmiar selfie sticka, ponieważ nie zajmuje on dużo miejsca i dzięki temu może nam towarzyszyć niemal wszędzie. Idealne rozwiązanie do robienia zdjęć z rodziną czy przyjaciółmi.

Powerbank

Tym, co również będzie przydatne podczas wakacyjnego wyjazdu, jest powerbank. Może przydać się w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Jeśli podczas podróży z punktu A do B telefon jest bardzo często używany to taki gadżet na pewno zda egzamin.

Power Bank - Gadżety do 100 zł

Oprócz tego, może się zdarzyć, że podczas zwiedzania będzie potrzeba podładowania telefonu. Wtedy również powerbank się sprawdzi. Podobnie jak poprzedni gadżet, tak i ten możemy spokojnie ze sobą zabrać.

Głośnik

Oczywiście powerbank może nie tylko zasilać smartfon, ale również inny równie przydatny gadżet, jakim jest przenośny głośnik. Tego typu sprzęt jest dobrą opcją na luźne wypady ze znajomymi. Muzyka może towarzyszyć w samochodzie zamiast radia lub rozbrzmiewać w trakcie biwaku, spania pod namiotem.

Głośnik przenośny do 100 zł

Hamak

Na koniec warto poruszyć gadżety przeznaczone właśnie pod wyjazd w teren, poza wszelkiego rodzaju aglomeracje. Jak wiadomo, śpiwór oraz namiot są podstawą takich wypadów, jednak warto zaopatrzyć się w hamak. Tak, takie rozwiązanie może wydawać się niemądrym pomysłem, ale jakby na to nie spojrzeć, taka rzecz może mocno urozmaicić przebywanie na łonie natury.

Hamak do 100 zł

Oświetlenie

Również warto zadbać o oświetlenie terenu na którym się znajdujemy. Do tego idealnie nada się turystyczna lampa LED. Daje ona mocne światło, które na pewno oświetli nie jedno pole namiotowe. Co ciekawe, niektóre modele lamp mogą automatycznie się ładować za pomocą promieni słonecznych.

Lampka biwakowa do 100 zł

Każdy gadżet jest dobry na sytuacje kiedy nie ma nas w domu. Jak wspominałem na początku, opisane gadżety nie zabiją portfela i nie narażą na wysokie koszty. A jak wiadomo, czasami lepiej zabrać ze sobą więcej rzeczy, bo nie można przewidzieć kiedy się one przydadzą.

O redaktorze

Na co dzień student. Prywatnie zapalony gracz, lubiący pisać i przelewać myśli na papier. Pole zainteresowań rozciągnięte od nowych technologii, poprzez film, kończąc na książkach oraz japońskiej animacji.

Wszystkie artykuły