timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czarodziejski świat przepełniony magią i zaklęciami to nie tylko seria o Harry’m Potterze, ale również wiele innych propozycji. Taki gatunek przyciąga do siebie wiele osób. W środku tego niezwykłego wszechświata rozgrywa się nieustanna walka dobra ze złem, a oprócz tego spotkać można fascynujące istoty, które dodają uroku tajemniczym opowieściom. Przedstawiamy Ci wyjątkową listę seriali o tematyce fantasy, w których głównymi postaciami są czarownice. Z pewnością przypadną Ci do gustu. Odkryj te produkcje – poniżej przedstawiamy krótką listę!

  1. Chilling Adventures of Sabrina

Czy ktoś jeszcze nie zna Sabriny Spellman? Jeśli tak, to czas nadrobić zaległości i poznać tę postać! W serialu będziesz miać okazję śledzić fascynujące przygody tej młodej czarownicy, którą od samego początku stawiają w obliczu wielu niebezpieczeństw. Sabrina nie prowadzi zwyczajnego życia nastolatki – jest rozdarta między światem czarodziejów a zwykłym ludzkim środowiskiem, co niesamowicie komplikuje jej sytuację. Nawet najbardziej zapaleni miłośnicy zwrotów akcji będą zachwyceni. Każdy odcinek jest pełen tajemniczych wydarzeń, zaklęć i niesamowitych stworzeń, które przeniosą Cię w sam środek niezwykłego świata magii. Na platformie Netflix dostępnych jest aż cztery sezony. Nie czekaj dłużej! Wejdź do świata czarów, zaklęć i przygód czarownicy. Ta seria z pewnością zapewni Ci niezwykłą rozrywkę i nie pozwoli oderwać wzroku od ekranu.

Chilling Adventures of Sabrina - GameBy.pl

  1. Księga czarownic

Księga Czarownic to kolejna propozycja, gdzie główna postać jest czarownicą. Bohaterka posiada ogromną moc, lecz musi nauczyć się ją używać. Na co dzień jest nauczycielką i lubi swoje zwyczajne życie, lecz posiada ogromną wiedzę na tematy magiczne. Jednak niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Wokół niej czyhają mroczne postacie, które tylko czekają na okazję, aby jej zaszkodzić. Bohaterka musi zmierzyć się z coraz większymi wyzwaniami, a czasami zostaje zmuszona do sięgnięcia po magię, aby ocalić siebie i innych przed niebezpieczeństwem. Czy jej umiejętności i wiedza wystarczą, by stawić czoła temu, co czyha w mroku?

  1. The Originals

The Originals to serial, który jest nawiązaniem do serii Pamiętniki Wampirów. Co prawda, przedstawia liczne przygody wampirów, ale pojawia się też mnóstwo czarownic. To one władają wieloma postaciami i to właśnie one posiadają największą wiedzę na temat wszystkich magicznych istot. The Originals dostępne jest do oglądania na platformie streamingowej HBO max w pięciu interesujących sezonach! Koniecznie sprawdź ten serial!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły