timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Studia to nie tylko czas ciężkiej nauki, imprez, ale również wielu zniżek. Jednak nie mam na myśli  takich typowych zniżek dla studentów, pokroju mniejszego kosztu za bilet na pociąg, czy mniejszych cenach jedzenia w lokalach gastronomicznych. Przedstawione oferty są praktyczne i mogą się przydać każdemu.

Zniżki dla studentów – Microsoft

Podczas studiów, może przyjść moment kiedy potrzebne będą dwie rzeczy: oprogramowanie oraz sprzęt. I choć ceny tych rzeczy może szokować, tak w niektórych przypadkach idzie wyhaczyć pewne obniżki. Na dobry początek przyjrzyjmy się ofertą, które związane są z oprogramowaniem. Na pierwszy ogień warto rzucić Microsoft. Specjalnie dla nauczycieli oraz studentów, daje możliwość korzystania z pakietu Office 360 w którego skład wchodzi magiczne trio: Word, Excel oraz Power Point. Dodatkowo w gratisie otrzymujemy komunikator Micorsoft Teams. Warto zaznaczyć, że oprócz wcześniej wspomnianego pakietu, Microsoft oferuje również rabaty na swoje sprzęty oraz inne programy np. Visual Studio.

Adobe

Jeśli poszukujesz programów przeznaczonych do bardziej artystycznych tworów, tutaj z pomocą przychodzi Adobe. Firma postanawia wyjść naprzeciw uczniom, którzy posiadają dryg do rysunku, bądź malowania. Pakiet Creative Cloud w ofercie dla uczniów oraz nauczycieli, jest nieco tańszy niż po regularnej cenie. Warto nadmienić, że Adobe czasami wprowadza nieoczekiwane zniżki dla wszystkich.

 

I wiele więcej….

Jednak jeśli nie interesuje Cię kupowanie całego pakietu warto, abyś zapoznał się z Pionierem. Ów projekt pozwala na korzystanie z szerokiej gamy programów całkowicie za darmo. Z programów korzystamy po przez przeglądarkę a to za sprawą maszyn wirtualnych.
Z drugiej strony należy mieć odpowiedni sprzęt, aby móc działać. Tutaj kwestia jest nieco bardziej ogólna. Wiele sklepów z elektroniką od czasu do czasu ogłasza promocje dla uczniów oraz studentów. Oczywiście, jeśli posiadasz swoją ulubioną markę to również nic nie stoi na przeszkodzie. Niektóre marki również przeceniają swój sprzęt, bądź posiadają na swojej stronie osobną zakładkę skierowaną do osób uczących się. Dobrym przykładem w tym przypadku jest firma Steelseries, która oferuje kod rabatowy, przeznaczony dla studentów. Jest on ogólny, więc można go wykorzystać do zakupu dowolnego sprzętu.

Komputer czy konsola? - GameBy.pl

Zniżki dla studentów – na koniec

Przedstawione przeze mnie oferty są jedynie czubkiem góry lodowej. Tego typu pozycji w internecie jest mnóstwo i wystarczy dobrze poszukać. Warto również śledzić strony konkretnych firm, bo i tam można wyhaczyć coś za niższą cenę.

O redaktorze

Na co dzień student. Prywatnie zapalony gracz, lubiący pisać i przelewać myśli na papier. Pole zainteresowań rozciągnięte od nowych technologii, poprzez film, kończąc na książkach oraz japońskiej animacji.

Wszystkie artykuły