timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Do świąt zostało już naprawdę mało czasu. Czy już wszystkie prezenty kupione? Mimo że szał promocyjny już za nami to jestem pewien, że wiele osób jeszcze tego nie zrobiło. Właśnie dla tych osób przygotowaliśmy ten krotki poradnik z pomysłami na prezenty świąteczne. Znajdą się tu drobne gadżety jak i nowe technologie, które nadadzą się idealnie na prezent dla najbliższych. Oczywiście może to być także inspiracja do skorzystania na inną okazję niż święta.

Postaraliśmy się podzielić opcje na kilka kategorii w różnej tematyce jak i na każdy portfel. Postanowiliśmy także w jakimś stopniu opuścić przedmioty dla graczy, ponieważ pisaliśmy o tym w zeszłym roku. Jeśli szukasz prezentu właśnie w tematyce gracza, zapraszamy do zapoznania się z artykułem Świąteczne pomysły na prezent dla gracza. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie, bo czasu jest już naprawdę mało.

Wearables

Technologia ubieralna to najnowszy trend, jaki pojawił się na rynku, a jego popularność stale rośnie. Rozpoczęło się od prostych trackerów kroków i tętna. Teraz na rynku możemy znaleźć urządzenia, które kontrolują praktycznie każdy aspekt naszego zdrowia.

Smartwatch

Smartwatch - GameBy.plZegarek prezent świąteczny - GameBy.pl

Obecnie bardzo popularny prezent. Idealny dla osób, które kochają technologię, ale chcą zachować prostotę i praktyczność. Jeśli chcesz kupić smartwatch jako prezent świąteczny, oto kilka rzeczy do rozważenia. Po pierwsze, cena jest ważnym czynnikiem w uzyskaniu odpowiedniego smartwatcha. Oczywiście nie chcesz by twój prezent, został wymieniony przy najbliższej okazji. Musisz także wziąć pod uwagę, ile lat ma dana osoba i na czym ogólnie polega jej styl życia. Bardziej aktywna osoba będzie potrzebować monitora aktywności.

Opaska do zegarka

Idealna opcja jeśli na prezent świąteczny mamy ograniczony budżet, a wiemy, że posiada zegarek. Opaski szybko się zużywają podczas codziennego użytkowania zwłaszcza jeśli posiadacz jest aktywny.

Audio

Inwestujemy w sprzęt audio nie tylko ze względu na to, że można się przy nim dobrze bawić, ale także dla niezapomnianych doznań dźwiękowych. Czemu by nie sprezentować takich przeżyć swoim najbliższym?

Słuchawki

Słuchawki - GameBy.plSłuchawki prezent świąteczny - GameBy.plSłuchawki - GameBy.pl

Świetny prezent na każdą okazję. Mogą być wykorzystane do słuchania naszej ulubionej muzyki czy oglądania seriali. Dlatego warto rozważyć je jako opcję podczas świątecznych zakupów.

Głośniki bezprzewodowe

jak komfortowo odsłuchiwać muzyki kiedy ciągle przeszkadza nam kabel. Głośniki bluetooth pozwalają nam na pełną swobodę ruchu oraz wygodę.

Akcesoria komputerowe

Na pierwszą myśl przychodzą najpewniej akcesoria dla graczy. Jednak to nie są jedyne opcje w tym segmencie. W końcu nie każdy potrzebuje świateł RGB. Czasem minimalistyczny wygląd jest preferowany ze względu na brak rozpraszających efektów.

Prezent świąteczny - GameBy.pl

Klawiatura

Podstawą wygodnego korzystania z komputera jest dobra klawiatura. Na rynku jest wiele modeli, dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Ciekawą opcją są tu także bezprzewodowe produkty, które nie tylko wykorzystamy jako urządzenie wejściowe do komputera, ale i do telewizora podczas wyszukiwania seriali. Przed zakupem polecam się także zapoznać z naszym artykułem o klawiaturach mechanicznych.

Myszka

Cieśń nadgarstka jest powszechną chorobą w dzisiejszym społeczeństwie zwłaszcza u osób siedzących codziennie przed komputerem. Uwolnij najbliższych od napiętych mięśni i dużego nacisku na nadgarstek prezentując im na święta ergonomiczną myszkę.

Funkcjonalne prezenty świąteczne

Nikt nie powiedział, że prezent nie może być praktyczny. Zwłaszcza technologiczny w końcu mają nam ułatwiać życie. W taki sposób możecie być prawie pewni, że osoba obdarowywana będzie szczęśliwa.

Szczoteczka do zębów

Podaruj komuś piękny i zdrowy uśmiech. Higiena naszych zębów jest niezmiernie ważną, ale i uciążliwa. Elektryczna szczoteczka do zębów to nie tylko większa wygoda, ale i dokładniejsze czyszczenie. Nowoczesne szczoteczki odmierzają minimalny czas, ale i kontrolują odpowiedni nacisk alarmując jeśli używamy za dużo siły.

Maszynka do golenia i trymery

To urządzenie nie tylko usprawni dzień, ale i zapewni komfort i bezpieczeństwo. Ostrza nie mają kontaktu z naszą skórą, a dzięki temu unikamy niepotrzebnych zacięć. To idealny pomysł na prezent dla najbliższej osoby, która przez ostatni czas się zapuściła.

Ekspres do kawy

Wiele osób nie wyobraża sobie zacząć dnia bez filiżanki pysznej kawy. Czy można chcieć czegoś więcej? Tak można! Na przykład pić kawę zaparzoną przez ekspres do kawy z jakością profesjonalnego baristy.

Urządzenia smart dom

Dom jak z filmu science fiction nie musi być jedynie marzeniem. Wbrew pozorom jest to doświadczenie, już na wyciągniecie reki. Wystarczy kupić odpowiednie sprzęty, a nasze cztery ściany staną się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem niż dotychczas.

Robot sprzątający

Inteligentne odkurzacze przeszły naprawdę długą drogę. Te obecne teraz są praktycznie bezobsługowe poza oczyszczaniem szczotek z włosów. Oprócz tej wady sprawują się fenomenalnie, najnowsze modele potrafią nawet opróżniać swoje zbiorniki do stacji, dzięki czemu mają większa efektywność.

Prezent świąteczny

Zeszły rok wielu z nas pokrzyżował plany. Nie wszystkie rodziny mogły zasiąść do stołu w pełnym gronie. Dlatego pamiętajcie, by te święta spędzić z dwojoną siłą, aby nadrobić stracony czas z zeszłego roku. Wesołych Świąt!

Artykuł powstał we współpracy z Ceneo

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły