timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Nadszedł w końcu listopad. Choć chcielibyśmy, żeby był to tylko niewinny stereotyp, to naprawdę spędzamy coraz więcej czasu ukryci w ciepłym, domowym zaciszu. Netflix widocznie zastosował strategię, według której z miesiąca na miesiąc oferuje widzom coraz więcej, coraz ciekawszych produkcji. W tym miesiącu czeka nas sporo seriali, genialnych filmów na licencji oraz całkiem spory polski akcent. Zobaczcie więc jakie nowości na listopad dla was przygotowaliśmy.

Nowości na listopad – Seriale

W listopadzie na Netflixa zawita sporo nowych seriali. Jak zwykle pojawi się parę produkcji, którym po prostu trzeba dać szansę. Jednak pewnie dla większości oglądających najważniejszym wydarzeniem jest premiera kontynuacji The Crown. 4. sezon pojawi się na platformie już 15 listopada. Oby ta seria spełniła oczekiwania zniecierpliwionych fanów.

Oprócz tego, będziemy mogli obejrzeć także wiele zupełnie nowych seriali. Jest to między innymi The Liberator. Jest to animacja oparta na książce ,,The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey” Aleksa Kershawa. Ta z kolei jest odwzorowaniem prawdziwej historii z czasów II Wojny Światowej.

nowości na listopad- Gameby.pl

Ciekawą premierą jest również debiut serialu Paranomal, pierwszej egipskiej, netflixowej produkcji. Jak sama nazwa wskazuje, opowiada on o zjawiskach paranormalnych. Fabuła, podobnie jak w poprzednim przypadku, oparta jest na książce, tym razem o takim samym tytule jak serial. W listopadzie zadebiutuje również Miłość i anarchia, wydająca się być bardzo przyjemną, lekką produkcją. Do zestawienia dołącza również Dash i Lily, jako jeden z pierwszych, tegorocznych świątecznych seriali. Może macie ochotę już teraz wejść w gwiazdkowy klimat?

Nowości na listopad – Filmy

Co do filmów, tutaj mamy wiele produkcji na licencji. Jednak nie brakuje też ciekawych oryginalnych filmów. Przykładowo, Elegia dla bidoków (z angielskiego Hillbilly elegy), w której zagrały osoby nominowane, jak i zdobywcy oskarów m.in. Amy Adams. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale również Elegia dla bidoków jest oparta na podstawie światowego bestsellera. Z pewnością warte obejrzenia.

Jeśli chodzi o licencje, to ciekawymi propozycjami są takie klasyki jak W deszczowy dzień w Nowym Jorku czy To właśnie życie. Za to czymś interesującym dla najmłodszych może być SpongeBob Film: Na ratunek.

nowości na listopad- Gameby.pl

Nowości na listopad – Polskie produkcje

Pośród nowości tego miesiąca mamy też parę polskich produkcji. Niestety żadna z nich nie jest nowa, ani tym bardziej produkowana przez Netflixa. Możemy więc zapomnieć o hitach typu 1983 czy Wiedźmina. Nie zmienia to faktu, że filmy udostępnione z początkiem listopada mogą być naprawdę dobre. Wśród nich są: Córka trenera, Ukryta gra oraz 303. Bitwa o Anglię. Być może to właśnie dzięki nim bardziej polubicie polską kinematografię.

nowości na listopad- Gameby.pl

Podsumowując…

Listopad zaskoczył nas wieloma unikatowymi produkcjami. Jedne z nich już wcześniej były uwielbiane przez fanów, a niektóre dopiero mają szansę dobrze się zaprezentować. Miłego oglądania! Nie dajcie się tylko doszczętnie pokonać pogodzie.

O redaktorze

Miłośnik seriali, muzyki alternatywnej i ciepłych napojów. Zapalony podróżnik. Na co dzień przeciętny chłopak z Warszawy. Potrafi zmienić zainteresowania o 180 stopni w ciągu miesiąca. Recenzent seriali w GameBy.pl. Początkujący w pracy redakcyjnej, lecz ambitny i chętny do działania.

Wszystkie artykuły