timer
Przewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czas jest elementem, który rządzi wszystkim i wszystkimi. Każdy musi się mu podporządkować, czy chce czy nie i nie ma się wpływu na to jak płynie. Jest dziwnym zjawiskiem, bo mimo iż przemija, jest on wieczny.

page2

New Tap Order 2

Moje podejście do tej gry było sceptyczne, spodziewałem się kolejnej kopii Geometry Dash tylko z inną szatą graficzną i pewnie sam z siebie w sklepie play bym ją ominął. Muszę przyznać, iż mimo mojego nastawienia, przyjemnie mnie zaskoczyła, jest bogata w swej prostocie. Cała zabawa polega na dotykanie ekranu w odpowiednim momencie tak aby trójkątny zegar, którym kierujemy leciał do góry. Proste? Nic bardziej mylnego. Fakt początek gry jest bardzo łatwy, ponieważ po pierwszym uruchomieniu, gra ma dla nas swoistą „inicjację” jest nią krótki lot, w górę który mamy wykonać, aby dotrzeć do miejsca, od którego będziemy startować przy każdym następnym uruchomieniu gry.

Tak jak pisałem naszym celem jest lecieć w górę, Jak wysoko? Nie mam pojęcia ale z pewnością mapa się nie kończy i nie musi, bo po chwili rozgrywki już wiemy, że długi lot nie jest łatwy. Naciskać ekran jest sens tylko przy odpowiednim ustawaniu naszego zegara, ponieważ jego „napęd” jest tylko z jednego boku, co oznacza, że przy nieodpowiednim ustawieniu albo od razu umrzemy albo będziemy obijać się bez sensu po ścianach.

Grafika mimo dość skromnej a może i ubogiej ma swój urok, nazwał bym ją minimalistyczną, ponieważ mimo iż jest jaka jest przekazuje nam wszystko co powinniśmy czuć grając w tę produkcję. Tak samo jest z muzyką nie jest to oda do radości, ale ma w sobie to coś, zwłaszcza kiedy przy każdym kliknięciu słyszymy „cyknięcie” zegara co czasem może nas zmusić do przemyśleń.

Czy gra ma jakąś fabułę? Nie wydaje mi się, ale to dla niej lepiej, ponieważ sprawia to że jest ona typowym produktem w stylu „zapchaj czasową dziurę” w naszym rozkładzie dnia. Oczywiście nie oznacza to że jest słaba a wręcz przeciwnie, jest to produkt warty uwagi i z pewnością wrócę do niego nie raz, a po ocenach użytkowników jest to nie tylko moja opinia.

page

Oczywiście twórcy urozmaicili rozgrywkę, przez dodanie na naszej drodze przeszkód, które uniemożliwiają nam prosty lot. Dodali również zdolności, takie jak nieprzerwany lot w jednym kierunku, który kończy się po zderzeniu z którąś z przeszkód. Żeby go aktywować musimy uzupełnić pasek widoczny na górze wyświetlacza w telefonie.

Więc pora na podsumowanie. New Tap Order 2 jest bardzo przyjemną i nieczasochłonną grą, w którą możemy pograć jadąc tramwajem do szkoły lub wracając autobusem z pracy. Nie wymaga wielkich umiejętności i jest wciągająca, ponieważ za każdym razem, kiedy popełniamy błąd chcemy zagrać jeszcze raz, aby zalecieć dalej i dalej. Zachęcam do ściągnięcia i sprawdzenia co ma do zaoferowania gra podczas wolnej chwili.

Nasza Ocena
 • 8/10
  Grafika - 8/10
 • 8/10
  Muzyka - 8/10
 • 7/10
  Pomysł - 7/10
 • 10/10
  Grywalność - 10/10
8.3/10
Życzymy Miłego Grania!
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

 

O redaktorze

Na co dzień uczeń jednak w wolnej chwili gracz oraz tancerz. Ulubiona gra oczywiście Wiedźmin 3 jednak ulubiona seria gier to Assassin's Creed. Wielki fan wszystkiego co podchodzi pod dark fantasy.

Wszystkie artykuły