timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Niedawno na platformie Netflix premierę miał kolejny serial młodzieżowy, tym razem na ekranie zobaczymy ciekawe połączenie komediodramatu z elementami fantasy. Sama koncepcja minidramatu, w którym obok przedstawienia ciepłych, rodzinnych relacji wpleciono elementy magii i czarów brzmi bardzo zachęcająco,

„Nie jesteś wyjątkowa” – Fabuła serialu

Fabuła skupia się wokół codzienności zwykłej nastolatki Amaii, której życie przechodzi diametralną zmianę po przeprowadzce do małego, rodzinnego miasteczka swojej matki. Zważywszy na to, że dziewczyna wcześniej mieszkała w pięknej Barcelonie, gdzie miała mnóstwo znajomych i przyjaciół więc tą przeprowadzkę uważa za kompletny dramat kończący jej życie towarzyskie. Niedługo później zaczynają krążyć dziwne plotki o wyjątkowych mocach jakie mogła odziedziczyć po swojej babci, tym samym okazuje się, że miasteczko wcale nie jest takie nudne jak mogłoby się wydawać. Krewna, której niestety nigdy nie miała okazji poznać była jedyną czarownicą żyjącą w miejscowości Salabarria, a teraz ona może być kolejną obdarzoną niezwykłą magią… Jak tym razem poradzi sobie Amaia z kolejną wielką zmianą w jej nastoletnim życiu?

Obsada serialu

Twórcą serialu jest Estíbaliz Burgaleta, a do zagraniu w nim zostali zaangażowani młodzi aktorzy, dla większości z nich była to pierwsza poważna rola w produkcji na taką skalę, jednak obok nich obsadzono doświadczonych odtwórców ról, co w rezultacie dało naturalny efekt. W główną postać Amaii wcieliła się Dèlia Brufau, a obok niej na ekranie można zobaczyć aktorów takich jak Ainara Pérez, Jaime Wang, Óscar de la Fuente, Jordi Aguilar, Miriam Cabeza, Elia Galera, Gabriel Guevara, Unai Arana,, Hilary Yanela, María Mercado.

Gdzie obejrzeć „Nie jesteś wyjątkowa” i z ilu odcinków składa się serial?

Produkcja “Nie jesteś wyjątkowa” jest miniserialem składającym się z sześciu odcinków nie przekraczających 40 minut. Całość jest już transmitowana od 2 września na platformie streamingowej Netflix, jest to oryginalny serial tej platformy. Na ten moment drugi sezon nie został potwierdzony.

 

.

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Nazywam się Natalia Janaszczyk, jestem studentką Innowacji w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wszystkie artykuły