timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Narkotyki, intrygi, omijanie prawa, próby schwytania dilerów i ogromne emocje – to wszystko odnaleźć można w nowym serialu  święci od narkotyków dostępnym na platformie streamingowej Netflix.  Pozycja jest dostępna do oglądania od 9 września. Czy krytycy filmowi nadadzą mu miano nowego Narcos, lecz w koreańskim stylu? Czy ten serial odniesie równie duży sukces co jego poprzednik o takiej samej tematyce? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą nowością!

Koreański Narcos na Netflix!

Święci od narkotyków to kolejna koreańska produkcja na Netflixie. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie coraz więcej się ich pojawia na tej platformie. Święci od narkotyków to serial na pograniczu kryminału, akcji, ale zawiera również mnóstwo elementów typowych dla thrillerów. To groza z dużą dawką akcji, które niejednokrotnie pozostawi widza w napięciu. Ta mini serialowa produkcja składa się jedynie z sześciu odcinków. Być może dla niektórych widzów plusem będzie to, że serial został stworzony na podstawie prawdziwych wydarzeń.

Święci od narkotyków – fabuła

O czym jest właściwie serial Święci od narkotyków? Przedstawia historię urzędnika oraz przedsiębiorcy, który pewnego dnia dostaje specjalne zadanie od rządu. Został wybrany, dlatego jest to dla niego oczywiście spore wyróżnienie. Jego tajnym zadaniem jest dołączenie do jednej z organizacji rządowych. Po tym zdarzeniu czeka na niego masa przygód i niespodziewanych akcji, między innymi to, że musi zmierzyć się z niebezpiecznym światem baronów narkotykowych i schwytać jednego z nich. Brzmi ciekawie, prawda? To jedynie początek zwariowanych działań i intryg tego świata. Koniecznie sprawdźcie co dalej.

Święci od narkotyków – hit czy kit?

Czy Świeci od narkotyków zostaną kolejnym hitem platformy Netflix? Ciężko to stwierdzić, ponieważ póki co, serial nie widnieje nawet w topowej serialowej liście tygodnia. Jednak ta pozycja ma w sobie tyle do zaoferowania i jest na tyle udana, że mimo wszystko warto poświęcić jej trochę więcej uwagi. Kto wie, może podbije serca widzów i okaże się kolejnym hitem, którym był swojego czasu amerykański serial telewizyjny Narcos. Koreańscy twórcy wkładają wiele pracy i wysiłku, aby dorównać swoim kunsztem topowym pozycjom. Może warto dać im szansę? Zachęcamy do sprawdzania serialu oraz przypominamy, że jest już dostępny na platformie streamingowej Netflix!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły