timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Już niedługo będziemy świadkami kolejnej głośnej premiery w świecie smartfonów. Mowa oczywiście o Nothing Phone 2. Pierwsza wersja tego urządzenia zaskoczyła konsumentów, którzy wypowiadali się o nim dosyć pozytywnie. Nie do końca wiadomo, co przygotowało dla nas Nothing. Przecieki pokazują jednak, że można spodziewać się całkiem niezłych komponentów oraz paru nowości. Pojawiły się również spekulacje odnośnie ceny.

Nothing Phone 2 – Premiera już w lipcu

Kolejna wersja smartfona od Nothing ma ukazać się już w lipcu 2023. Oficjalna prezentacja urządzenia zaplanowana jest na 11 lipca. W sieci już teraz krąży wiele plotek, przecieków i spekulacji. Sami twórcy niewiele mówią o sprzęcie, ograniczają się do wstawiania krótkich materiałów wideo. Czego w ogóle można spodziewać się po nowym telefonie?

Według przecieków, Nothing Phone 2 ma być wyposażony w procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Oprócz tego znajdziemy w nim również 12 GB pamięci RAM. Urządzenie ma być wyposażone w ekran AMOLED o przekątnej 6,7 cala i odświeżaniu na poziomie 120 Hz. 

Nowością, jaką zaoferuje smartfon, ma być funkcja Glyph Composer. Ma ona umożliwiać sterowanie podświetleniem, umieszczonym na tyle urządzenia. Design sprzętu ma przypominać ten, dobrze znany z pierwszej wersji telefonu. Glyph Composer zapewni jednak znacznie większą dowolność w kwestii personalizacji.

Nothing Phone 2 – Ile przyjdzie za niego zapłacić?

Sprawa ceny urządzenia jest dosyć niejasna. Z przecieków wynika, że jego cena ma oscylować w okolicy 729 euro. Do tej informacji odniósł się Carl Pei, CEO Nothing. W udostępnionym tweetcie pokazał on swoje zbulwersowanie. Nie wiadomo jednak do końca, czy zdenerwował go sam wyciek informacji, czy może to, że jest ona nieprawdziwa.

Nothing Phone 2 będzie na pewno smartfonem, któremu warto się przyjrzeć. Marce przypięto już łatkę zabójcy flagowców, smartfony Nothing dostępne w przystępnej cenie, oferują całkiem niezłe osiągi. Fani niedrogiego i ciekawego sprzętu powinni więc bacznie śledzić oficjalne informacje odnośnie urządzenia. Chociaż premiera nie jest już tak przełomowa, jak w przypadku Nothing Phone 1, to można ze spokojem stwierdzić, że ,,dwójka” znajdzie nowych fanów, którzy pokochają tego smartfona.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły