timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

2 września tego roku na platformie Apple TV można znaleźć nowy serial familijny – Nowe życie Ellie (Life By Ella). Jest to serial przedstawiający historię nastoletniej Ellie, która stara się ponownie zacząć swoje życie po przebyciu ciężkiej choroby. Na jej twarz powrócił uśmiech i może cieszyć się na nowo otaczającą ją rzeczywistością. Mimo wielu przeszkód, dziewczyna jest gotowa stawić czoła nastoletnim przygodom.

Nowe życie Ellie na Apple TV

Ellie McCaffrey (Lily Brooks O’Briant) to trzynastoletnia dziewczyna, której udało się wygrać z rakiem. Przeszła chemioterapię i po ciężkim czasie doszła do siebie i gotowa jest na nowo rozpocząć normalne życie. W tym wszystkim pomagają jej rodzice oraz przyjaciele. Serial, mimo że dotyka ciężkich tematów, utrzymany jest w bardzo przyjaznym, rodzinnym klimacie. Ważnym elementem w charakterze Ellie jest odwaga. Nastolatka stara się odrzucić wszystkie dotychczasowe lęki i iść przez życie bez strachu. Nie straszne są jej wyzwania i problemy jakie napotyka na co dzień.

Nowy sezon

Cały pierwszy sezon serialu Nowe życie Ellie można obejrzeć na platformie streamingowej Apple TV. Dostępne są wszystkie odcinki, których jest dziesięć. Twórcy serialu starają się przekazać widzom, że mimo wszelkich przeciwności losu warto robić to, co się kocha. Z pewnością warto zajrzeć do tej pozycji, jeśli macie chwilę, ponieważ jest to serial przystępny dla każdego – dla dzieci, ale może się spodobać również dorosłym.

Podobne pozycje do serialu Nowe życie Ellie

Twórcy filmów i seriali często decydują się na stworzenie pozycji, która opiera się na historii osoby ciężko chorej. Jeśli spodoba Ci się powyższy serial i temat walki z chorobą nie jest Ci straszny, warto obejrzeć nasze inne propozycje. Gwiazd naszych wina to film opowiadający losy chorych nieuleczalnie Hazel oraz Gusa. Ich miłość sprawia, że życie nabiera kolorów pomimo ich ciężkiej sytuacji. Kolejnym przykładem może być film Trzy kroki od siebie, gdzie w rolach głównych grają między innymi Cole’a Sprouse’a oraz Haley Lu Richardson. Kolejną ciekawą historię zobaczymy w filmie Ponad wszystko. Tematem jest walka nastoletniej Maddy z jej własnymi uczuciami i światem zewnętrznym. Jej choroba nie pozwala jej na opuszczanie domu, ponieważ każda bakteria jest dla niej zabójcza. Mimo to udaje się jej odnaleźć miłość…

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły