timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Nowe życie to serial opowiadający wzruszającą historię jednego z syryjskich lekarzy, który postanawia ułożyć sobie życie na nowo w Kanadzie. Zupełnie nowy sezon serialu dostępny jest do oglądania od 23 września, a odcinki dostępne będą w każdy kolejny piątek dla użytkowników Apple TV+. Na wszystkich widzów tej serii czeka masa wzruszeń, emocji i głębokich przemyśleń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z serialem Nowe życie.

O czym jest serial Nowe życie?

Nowe życie to serial pełen wzruszeń i nie raz dotyka ciężkich tematów. Walka o życie trwa tutaj cały czas. Zmaga się z nią między innymi Bashmir Hamed (Hamza Haw), który jest uciekinierem z pochłoniętej wojną Syrii. Udaje mu się na nowo ułożyć sobie życie w Kanadzie. Znajduje tu pracę w jednym z najlepszych szpitali w samym sercu Toronto. Po czasie okazuje się, że brak odpowiednich dokumentów staje się pewnego rodzaju utrudnieniem… Czy Bashmir odnajdzie się w ciężkiej sytuacji i odnajdzie szczęście w nowym miejscu?

Sezon trzeci już dostępny!

Za nami dwa na prawdę świetne sezony. Opowieść Bashmira i jego osobowość przyciągnęła do siebie niemałą liczbę fanów, a sam serial jest dość dobrze oceniany przez oglądających. Jakie wyzwania staną przed syryjskim lekarzem w trzeciej odsłonie serialu? Czy jego kariera medyczna nabierze tempa? Jak poradzi sobie na jednym z najlepszych kanadyjskich oddziałów ratunkowych? Tego możecie dowiedzieć się oglądając zupełnie nowy trzeci sezon serialu, który czeka na Was w każdy piątek na platformie streamingowej Apple TV+! Serdecznie polecamy Wam tę pozycję! Nie możecie tego przegapić.

Seriale podobne do Nowe życie

Nowe życie to serial przedstawiający realia pracy medyków. Z pewnością jest to zawód nie należący do tych najprostszych. Często wiąże się z ogromną porcją stresu do pokonania. Służba zdrowie napotyka na swojej drodze wiele wyrzeczeń, problemów i trudnych emocji każdego dnia. Jeśli lubicie tego typu seriale, które zawierają medyczne wątki oraz trzymają widza w napięciu, koniecznie sprawdźcie np. Chirurgów (Grey’s Anatomy). Ten serial ma wiele sezonów i wątków, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Koleją propozycją może być pozycja Ostry dyżur. Tutaj ukazane zostają trudności, które wzbudza próba połączenia życia prywatnego z zawodowym, a nie zawsze jest to łatwe zadanie.

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły