timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Days of Play to coroczne święto dla wszystkich posiadaczy konsol od Sony. Tym różni się jednak od typowych świąt, że te tradycyjne trwają zazwyczaj jeden dzień. W tym przypadku mamy czas aż do 9 czerwca, aby wybrać spośród wielu okazji, te które nas interesują. Wśród nich znalazło się sporo popularnych hitów, taniej dorwiemy również akcesoria dla graczy.

Days of Play 2022 – Wielkie promocje

Przeceny na Days of Play ciężko opisać jednym słowem. Cena sporej liczby tytułów została obniżona o 20-30 procent. Zdarzają się przypadki, gdzie obniżki sięgają nawet 70 procent wartości danego tytułu. I nie są to byle jakie gry, których zazwyczaj nikt nie kupuje. Znajdują się wśród nich bestsellery, niektóre nawet całkiem nowe.

Jedne z najciekawszych promocji z okazji Days of Play to chociażby:

  • GTA V za 60 zł zamiast 145 zł
  • Red Dead Redemption 2 za 99 zł zamiast 250 zł
  • Far Cry 6 za 116 zł zamiast 289 zł
  • It Takes Two za 85 zł zamiast 169 zł
  • Assassin’s Creed: Odyssey za 88 zł zamiast 349 zł
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon  za 25 zł zamiast 130 zł
  • The Last Of Us Part II – wersja Deluxe za 110 zł zamiast 220 zł

To jednak nie wszystko. Przecenione zostały również bardziej niszowe tytuły. Sprawdźcie promocje sami, aby mieć pewność, że nie omijają was okazje nie do przegapienia. Days of Play 2022 - Gameby.pl

Obniżki nie ograniczają się jedynie do Playstation Store. Atrakcyjne ceny pojawiły się także w sklepach stacjonarnych. Obie oferty różnią się, otrzymujemy więc pokaźną liczbę przecenionych tytułów.

Co ciekawe, do 9 czerwca dorwiemy taniej akcesoria do Playstation. Najbardziej jaskrawym przykładem są kontrolery Dualsense do PS5. Przecenione zostały niemal wszystkie kolorystki, każdy znajdzie więc coś dla siebie. Days of Play 2022 - Gameby.pl

Days of Play 2022 – Kupujcie póki to możliwe

Tegoroczne przeceny od Sony prezentują się niezwykle dobrze. Niestety nie otrzymaliśmy żadnych obniżek czy bonusów związanych z PS Plus. Niskie ceny pojedynczych produktów są jednak w stanie to wynagrodzić. Nie pozostaje nic innego niż poszukiwać okazji. Powodzenia!

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły