timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Na rynku składanych smartfonów nie działo się przez ostatnie lata zbyt wiele. Oczywiście, cały czas pojawiały się nowe modele, wciąż jednak największym graczem pozostawał Samsung, wraz ze swoimi seriami Z Flip i Z Fold. Ekscytująca zatem wydaje się myśl, że już niedługo będziemy świadkami polskiej premiery najnowszego składanego modelu od Oppo. Oppo Find N2 Flip potrafi zaskoczyć swoim wyglądem oraz specyfikacją. Czy będzie to smartfon godny uwagi?

Oppo Find N2 Flip – Polska premiera niebawem

Oppo Find N2 Flip ma zadebiutować w Polsce już 27 lutego. Urządzenie nagromadziło wokół siebie spore zainteresowanie, głównie za sprawą swojego wyglądu. Wrażenie robi zewnętrzny ekran, który wydaje się być niezwykle duży. Przyzwyczajeni zostaliśmy do małych ekraników, które nie przydawały się do niczego, nic bowiem nie można było na nich zobaczyć. Oppo postarało się zawalczyć z tym problemem i chyba wyszło mu to całkiem w porządku.

Co do specyfikacji, wspomniany ekran ma 3,26 cala. Główny ekran wewnętrzny może natomiast pochwalić się przekątną 6,8 cala i odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Oba ekrany zostały wykonane w technologii AMOLED. Serce smartfona to procesor MediaTek Dimensity 9000+, wspomoże go 8GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika oddano 256 GB miejsca na pliki, aplikacje i zdjęcia.

Oppo Find N2 Flip ma do zaoferowania także całkiem niezły aparat. Składa się on z szerokokątnego obiektywu o rozdzielczości 50Mpix oraz ultraszerokiego 8Mpix. Bateria to 4300 mAh. Telefon wspiera system ładowania SUPERVOOC 44W. Oppo

Warto wspomnieć także o zawiasie, który dla wielu jest zmorą składanych telefonów. Oppo chwali się, że ich zawias o wdzięcznej nazwie Flexion Hinge jest w stanie wygiąć się od 45 do 110 stopni. Ma on być niezwykle trwały.

Oppo Find N2 Flip – Ile trzeba za niego dać?

Polska cena smartfona to 4999 złotych. Nie jest to mało, za składane telefony trzeba jednak zapłacić nieco więcej. Na kupujących czeka jednak promocja. Każdy, kto kupi telefon do 12 marca otrzyma słuchawki Enco X2 oraz pakiet usług premium. W jego skład wchodzą darmowe naprawy urządzenia przez 5 lat za darmo oraz dwuletni okres darmowej wymiany warstwy ochronnej na ekranie. Jest to całkiem przyjemna oferta, która może skłonić do dokładniejszego przyjrzenia się urządzeniu.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły