timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Pod sztandarem nieba to kolejny serial kryminalny dostępny na platformie streamingowej Disney+. Od początku trzyma widza w napięciu i dostarcza mu wiele przeżyć. Z pewnością jest to pozycja warta uwagi ze względu na doskonałą grę aktorską Andrew Garfielda. Idealnie odtworzył postać detektywa zmagającego się z odnalezieniem sedna sprawy i rozwiązania zagadki tajemniczego zabójstwa. Siedmioodcinkowy serial już dostępny w całości do oglądania!

Zabójstwo w Salt Lake Valley

Salt Lake Valley w stanie Utah było uważane za jedno z bardziej bezpiecznych miasteczek. Słynęło z dobrego i przyjaznego środowiska. Mieszkańcy nigdy nie musieli szczególnie dbać o swoje bezpieczeństwo. Ufali sobie do tego stopnia, że często zostawiali otwarte drzwi do domów. Niestety, pewnego razu to nie był dobry pomysł, ponieważ doszło do niezwykle okrutnego morderstwa.

Detektyw Pyre na tropie

Brenda Wright Lafferty (Daisy Edgar-Jones) wraz ze swoją ośmiomiesięczną córeczką zostały zamordowane we własnym mieszkaniu. Brzmi jak scena z horroru, prawda? Nikt nie wie jak do tego doszło. Detektyw Jeb Pyre (Andrew Garfield) zajmuje się sprawą. Każdego dnia próbuje zbadać sprawę do końca i dowiedzieć się, kto jest tajemniczym zabójcą. Sprawa morderstwa wzbudza w śledczym wiele emocji. Czasem są to łzy, czasem ogromna złość.

Morderstwo w imię wiary?

Jeb Pyre coraz bardziej zagłębia się w sprawę. Po pewnym czasie zaczyna łączyć ze sobą poszczególne punkty i dostrzega, że elementem kluczowym jest religia mormonów. Salt Lake Valley to kolebka tego wyznania. Po czasie okazuje się, że zaślepieni wyznawcy przyczynili się do śmierci młodej kobiety i jej dziecka. Wiara oczami Pyre’a staje się bardzo niebezpiecznym i brutalnym aspektem miasta. Czy detektyw zdoła rozwiązać sprawę i dotrzeć do sprawcy całego wydarzenia?

Czy warto obejrzeć Pod sztandarem nieba?

Pod sztandarem nieba to wyjątkowo dobry serial kryminalny. Oglądając tę pozycję niejednokrotnie można odczuć dreszczyk emocji. Co więcej, całość historii jest poprowadzona w bardzo ciekawy sposób. Z każdym odcinkiem dowiadujemy się więcej na temat zabójstwa. Jeśli krew, tajemnice oraz poszukiwania sprawcy morderstwa nie są Ci straszne i lubisz klimaty grozy to idealna propozycja dla Ciebie. Jak dotąd Disney+ nie miał w swojej bazie tak dobrego serialu kryminalnego, więc wszystkim użytkownikom tej platformy bardzo polecamy tę pozycję.
[wp-review]

 

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły