timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Anglia i szpiegowski klimat. Tak można w jednym zdaniu opisać charakter serialu Kulawe konie. Za nami bardzo dobry pierwszy sezon tej serii, ale twórcy nie zaprzestali jedynie na kilku odcinkach i przed nami kolejne. Sezon drugi już trwa i oglądać go można na platformie streamingowej Apple TV+. Przed widzami zupełnie nowe wątki i sprawy do rozwiązania. Odcinki ukazują się na platformie co piątek, więc bądźcie czujni. Co przyniesie drugi sezon serialu Kulawe Konie? Czy spełni oczekiwania widzów i twórcom uda się zyskać równie wysokie noty jak poprzednio? Czego można się spodziewać?

Kulawe Konie – O czym jest serial?

Kluczowy wątek całej opowieści opiera się w głównej mierze na przygodach jednego z angielskich gangów, a dokładniej agentów grupy MI5. Szpiegowskie obowiązki raczej kojarzą się z ekscytującymi perypetiami i próbą rozwikłania najbardziej zagmatwanych zagadek, jednak nasi bohaterowie nie są zwykłymi szpiegami. Okazuje się, że muszą wykonywać najbardziej bezsensowne czynności, które w niczym nie przypominają pracy śledczych. Czy w tym przypadku cała fabuła jest równie nudna jak praca naszych bohaterów? Zdecydowanie nie, ponieważ mimo to, nie zabraknie idealnego brytyjskiego humoru i niezwykle ciekawie poprowadzonej historii.

Kulawe Konie na Apple TV+!

Twórcy serialu postarali się, ponieważ produkcja stoi na naprawdę wysokim poziomie i śmiało można stwierdzić, że odcinki są dopracowane. Do tego dobra gra aktorska Gary’ego Oldmana, Kristin Scott Thomas czy Jacka Lowdena dodatkowo urozmaica fabułę. Dzięki temu serial uplasował się na zaszczytnym siedemnastym miejscu pośród serialu Apple TV+. Jest to całkiem dobry wynik, dlatego warto poświęcić odrobinę uwagi tej pozycji serialowej.

Czego można spodziewać się w drugim sezonie?

Drugi sezon serialu Kulawe Konie ruszył na platformie Apple TV+ już drugiego grudnia. Jest on stworzony na podstawie powieści Martwe lwy autorstwa Micka Herrona. Przed Wami kolejny fascynujący sezon. Można spodziewać się w nim tajemniczej śmierci jednego z agentów, dobrego humoru, ale również licznych nawiązań do Zimnej Wojny. Co więcej, prawdopodobnie zobaczymy tę samą świetną obsadę, którą można było poznać w pierwszym sezonie. Jedno jest pewne. Angielska Służba Bezpieczeństwa, czyli MI5, będzie miała pełne ręce roboty. Koniecznie zajrzyjcie na Apple TV+ i sprawdźcie co czeka na Was w drugim sezonie serialu Kulawe Konie!

[wp-review]

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły