timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

W obecnych czasach platformy streamingowe co chwilę zaskakują nas serialowymi premierami. Często jest ich tak dużo, że ciężko zapoznać się z każdym z osobna. Istnieją jednak stare klasyki, które zna niemal każdy. Po wielu latach od emisji dalej cieszą się dużą popularnością, a ich oglądalność stale rośnie. Niektóre z nich stały się nawet już częścią kultury. O jakich starych serialach dla młodzieży mowa?

1. Friends

Ten kultowy serial zyskał ogromną popularność na całym świecie. Jego akcja toczy się na Manhattanie, gdzie zamieszkuje grupka tytułowych przyjaciół. Często wspólnie spędzają czas w kawiarni Central Perk. Każdy z nich nieraz wpada w kłopoty, lecz zawsze trzymają się razem. Ich codzienne perypetie zaciekawiają, rozbawiają, a także doprowadzają do łez miliony widzów. Przy okazji pokazują jak wielką wartość obecnie stanowi prawdziwa przyjaźń.

2. Jak poznałem waszą matkę

Przeglądając stare seriale dla młodzieży, nie można zapomnieć o tym klasyku. Jego głównym bohaterem jest Ted Mosby. Mężczyzna opowiada swoim dzieciom o okolicznościach, które doprowadziły do tego, że poznał ich matkę. Kochliwy Ted pokonuje bardzo długą i trudną drogę, zanim spotyka tą jedyną. Na szczęście pomagają mu w tym jego przyjaciele. Choć każdy z nich jest zupełnie inny, razem dopełniają się i wspólnie przeżywają zabawne przygody. W końcu każde z nich również znajduje najważniejszą dla siebie osobę.

3. The Office

Tytułowe ,,Biuro” znajduje się w małym miasteczku Scranton. Jest to siedziba niewielkiej firmy papierniczej. Jej zarządcą jest Michael Scott, który stara się być jak najlepszym szefem, lecz z różnym rezultatem. Z tego powodu wraz ze swoimi współpracownikami często wpada w kłopoty. Ten stary serial pełen jest niebanalnego, specyficznego humoru. Liczy on sobie nieco ponad 200 odcinków, więc z pewnością dostarczy rozrywki na wiele wieczorów.

4. Teoria Wielkiego Podrywu

Główni bohaterowie serialu to fizycy Leonard i Sheldon. Postanawiają oni wspólnie zamieszkać. Sheldon, mimo swojego geniuszu w dziedzinie nauki, kompletnie nie radzi sobie w relacjach międzyludzkich. Kiedy ich sąsiadką zostaje piękna Penny, Leonard prawie natychmiast się w niej zakochuje. Wywołuje to oburzenie u jego współlokatora. Fascynację Leonarda podzielają jego przyjaciele- Howard i Rajesh, którzy także pragną poznać jakąś kobietę. Fizyka jednak nie zawsze okazuje się im w tej sprawie przydatna.
artykuł