timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Bardzo często przed ekrany zasiadają młodsi widzowie i ich rodzice. Zdarza się, że opiekunowie nie chcą by ich dzieci oglądały wulgarne filmy i seriale, dlatego dzisiaj przedstawiamy Wam listę serialowych pozycji, przy których nie usłyszycie ani jednego przekleństwa.

1. Nowe życie Ellie

Nowe życie Ellie to serial dostępny na platformie Apple TV. Przedstawia on zwariowane losy młodej Ellie, której udało się wygrać walkę z ciężką chorobą. Od teraz wiedzie odważne życie pozbawione lęku i nieustannie walczy o lepsze jutro. Ellie to bohaterka, która daje świetny przykład na to, że warto żyć pełnią życia, mimo trudnych momentów.

2. Czarodzieje z Weverly Place

Czarodzieje z Weverly Place to serial komediowy skierowany przede wszystkim do młodzieży. Można obejrzeć tę pozycję na platformie Disney +. Opowiada historię nastoletniej czarownicy Alex Russo, która mimo magicznych zdolności stara się wieść życie zwykłej nastolatki. Kłótnie z przyjaciółmi, nastoletnie miłości i dorastanie doprawione nutą magii – to wszystko znajdziecie w tym serialu.

3. Violetta

Kolejny serial młodzieżowy pozbawiony przekleństw oraz agresji. Polecamy wszystkim, którzy kochają muzykę. Serial przedstawia losy młodej Violetty, która rozpoczyna naukę śpiewu w jednej ze szkół muzycznych w Buenos Aires. Czeka tam na nią wiele wyzwań, a co więcej, spotyka tam swoją pierwszą miłość…

4. Kumpelki z Surfside

Amerykański serial familijny o perypetiach dwóch koleżanek w nadmorskiej miejscowości Surfside. Dziewczyny kochają morze i surfowanie. Nagle odkrywają, że miasteczko skrywa wiele tajemnic. Od teraz obie muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu i uratować ich małą, nadmorską ojczyznę. Serial dostępny jest na platformie streamingowej Apple TV.

Kumpelki z surfside

5. Hannah Montana

Bardzo popularny serial komediowy, aktualnie dostępny na platformie Disney+. Opowiada o życiu wielkiej gwiazdy muzyki pop – Hannah Montany, która skrywa tajemnice i prowadzi podwójne życie. Na co dzień jest zwykłą nastolatką, uczennicą liceum, lecz wieczorami staje się prawdziwą piosenkarką z ogromną liczbą fanów. Co więcej, serial ma swój własny soundtrack z piosenkami Hannah Montany.

6. Sąsiedzi

Kultowy serial animowany przedstawiający losy dwóch przyjaciół, sąsiadów. Mat oraz Pat codziennie mierzą się z różnymi problemami. Na szczęście, świetnie sobie z nimi zawsze radzą, a remont to ich drugie imię! Być może wielu widzom nie przypadnie do gustu przez to, że pozycja ma już swoje lata. Ale kto wie? Być może humor i życie sąsiadów są w stanie rozbawić prawie każdego.

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły