timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Nowy miesiąc, a zwłaszcza jego początek obfituje w wiele ciekawych filmowych i serialowych premier, które już za moment pojawią się na platformie Disney+. Poniżej zamieszczamy listę najbardziej wyczekiwanych pozycji we wrześniu.

Cars on the Road – 8 września

Na samym początku powrót Zygzaka McQueena coś nowego dla najmłodszych i nostalgiczny powrót do animowanej komputerowo serii o autach. Serial składa się z dziewięciu odcinków.

Epic Adventures with Bertie Gregory – 8 września

To program przyrodniczo-podróżniczy opowiadający o niezwykłych wyprawach do świata zwierząt. Młody odkrywca z National Geographic – Bertie Gregory wraz ze swoim zespołem będzie relacjonował wszystkie napotkane trudności i przeszkody w drodze do znalezienia wybranych gatunków.

Dorastanie – 8 września

Na całość serialu składa się dziesięć zupełnie odmiennych historii bohaterów w wieku 18-22 lat, każdy dziesięciu odcinków przedstawia nową osobę i problemy, z którymi spotkała się podczas okresu dorastania. Dzięki dużej bazie doświadczeń w serialu poruszane są najważniejsze dla nastolatków tematy z ich życia przez co każdy ma szansę utożsamić się z jakąś z przedstawionych osób.

Obi-Wan Kenobi: A Jedi’s Return – 8 września

Ten dokument to gratka dla fanów serii o bohaterach Gwiezdnych Wojen, przedstawia on nigdy wcześniej niepublikowane, zakulisowe materiały z dodatkiem różnych ciekawych historii i niezwykłych momentów.

Pinokio – 8 września

To nowa adaptacja wszystkim już dobrze znanej opowieści o przygodach drewnianego pajacyka, który dąży do stania się prawdziwym chłopcem, a jego szczególnym atrybutem jest nos, który rośnie z…wypowiadanymi kłamstwami.
Mija – 16 września

Film dokumentalny odpowiadający na pytania, jak to jest być córką imigrantów w Stanach Zjednoczonych, jak to jest być nielegalnym imigrantem i jak wygląda życie w ciągłym strachu przed deportacją. A to wszystko jest powiązane z wątkiem głównym, czyli dwiema córkami imigrantów z Meksyku próbujących swoich sił w bezlitosnej branży muzycznej, których sukces może zapewnić ich rodzinom zielone karty i bezcenny spokój.

Super/Natural – 21 września

Serial z lekka odmienny od innych w tematyce zdarzeń i stworów nadprzyrodzonych, reżyserzy zdecydowanie postawili nacisk na perspektywę zwierząt i ich ukrytych mocy, jednak, aby dokładniej je poznać najpierw trzeba zatrzymać się i zaznajomić z nieuchwytnością natury.

Potężne kaczory sezon na zmiany (2 sezon) – 28 września

Potężne kaczory to dzieci należące do klubu sportowego, jednak nawet po ich przeistoczeniu ze słabeuszy w całkiem dobrze radzącą sobie grupą nastolatków spotykają na swojej drodze problemy. Akcja drugiego sezonu dzieje się podczas obozu hokejowego z bezwzględnym trenerem, a celem kaczorów staje się nie tyle poprawa umiejętności co przetrwanie.

Hokus Pokus 2 – 30 września

To kontynuacja komediowego hitu z 1993 roku, po 29 latach powracają zdradliwe, siedemnastowieczne siostry Sanderson, a po drugiej stronie barykady staną trzej licealiści, którzy będą się starać, aby zatrzymać złe siostry przed zniszczeniem Wigilii w Salem.

O redaktorze

Nazywam się Natalia Janaszczyk, jestem studentką Innowacji w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wszystkie artykuły