timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Gry opierające się na formule battle royale przeżyły już czasy swojej świetności. Chociaż wciąż posiadają one solidną grupę fanów, to nie mówi się o nich tak głośno, jak parę lat temu. Rolę PUBG czy Fortnite zastąpiły inne produkcje. Może wynika to po części z wyczerpania formuły, może graczom znudziła się taka forma zabawy. Nie jest to jednak całkowity upadek, do gier w dalszym ciągu logują się miliony graczy na całym świecie. Dzisiaj właśnie o produkcji battle royale, która jest w stanie zaskoczyć. Mowa oczywiście o PUBG: New State.

PUBG: New State – Zmiana realiów

PUBG: New State to oczywiście produkcja twórców znanego prawie wszystkim PUBG. Nowa gra studia ma ujrzeć światło dzienne już 11 listopada. To już za chwilę, biorąc pod uwagę, że gra zapowiadana jest już prawie od roku. Ale co nowego przyniesie produkcja i czy opłaca się w nią zagrać?

Tym razem rozgrywka ma opierać się na wykorzystaniu futurystycznego osprzętu. Bronie, pojazdy i akcesoria, których będziemy mogli używać będą przypominać te rodem z filmów Sci-Fi. Akcja ma być bowiem osadzona w roku 2051. PUBG: New State - Gameby.pl

Odbyły się już wstępne testy. Nielicznym wylosowanym szczęśliwcom udało się wziąć w nich udział. Warto wspomnieć, że gracze konsolowi oraz posiadacze pecetów będą musieli tym razem obejść się smakiem. Gra pojawi się bowiem jedynie w wersji mobilnej na IOS oraz Android. To całkiem rozsądna decyzja ze strony twórców, patrząc na popularność PUBG: Mobile.

PUBG: New State – Nie dla wszystkich

New State stawia przede wszystkim na realistyczną grafikę. Ma ona być w pewien sposób rewolucyjna, jeśli chodzi o mobilny gaming. Przypomnijmy, że w jednej rozgrywce bierze udział aż 100 graczy. Sama mapa, dostępna do dyspozycji graczy również nie oszczędzi mocy obliczeniowej smartfonów. Oznacza to, że w grę w zadowalającej jakości zagrają najpewniej jedynie posiadacze topowego sprzętu.

W sieci pojawił się już trailer, który możecie zobaczyć tutaj. Widać na nim wspomniane już futurystyczne wyposażenie postaci, ale także niezłą dynamikę rozgrywki. Zaimplementowanie do gry szybkich pojazdów powinno skutkować nieprzerwanym napięciem w trakcie całego meczu. PUBG: New State - Gameby.pl

Na oficjalnej stronie dostępny jest już proces wczesnej rejestracji. Jeżeli jesteście zainteresowani grą, warto przez niego przejść. Otrzymacie wtedy ekskluzywne bonusy, niedostępne dla zwykłych graczy!

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły