timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy widzieliście polski serial Dziewczyna i kosmonauta? Jest on dostępny do oglądania na platformie streamingowej Netflix i przedstawia zawiłe losy miłosne Marty, o którą konkurują Niko i Bogdan – dwóch astronautów. Który z nich zdobędzie ostatecznie jej serce? Mimo astronomicznej historii miłosnej serial pochwalić się może interesującą opowieścią, która nie ma w sobie typowych elementów i rozwiązań. Podobał się Wam ten serial? Szukacie czegoś podobnego? Jeśli tak, to poniżej przedstawiamy listę podobnych propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu!

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie to serial składający się z trzech sezonów i dostępny jest na platformie Netflix. Opowiada historię grupy osób, a dokładniej rodziny Robinsonów, która zmaga się z kolonizacją w kosmicznym świecie. Nie zabraknie tu wątku miłosnego, dlatego całość klimatem może przypominać polski serial. W rolach głównych na ekranie zobaczymy m.in. Molly Parker czy Toby Stephensa.

Stranger Things

Być może wielu z Was widziało już serial Stranger Things, ale dla każdego kto nie zapoznał się z tą historią polecamy serdecznie. Klimat serii jest bardzo tajemniczy i kolejne odcinki wciągają widza w opowieść jeszcze bardziej. Miłość, przyjaźń, a także nadprzyrodzone niebezpieczeństwo i wiele zwariowanych, często nieprawdopodobnych przygód – to wszystko znajdziecie w Stranger Things, które zobaczyć możecie na platformie Netflix.

Stranger Things 3 - Gameby.pl

Siły Kosmiczne (Space Force)

Siły Kosmiczne to seria dostępna do oglądania na platformie Netflix. Jest to serial przedstawiający perypetie związane z kosmiczną misją generała Marka R. Nairda (w tę rolę wcielił się fenomenalny Steve Carell). W opowieści mnóstwo jest nawiązań do astronomicznych sytuacji, dość często główny bohater musi liczyć się ze swoją rodziną podczas podejmowania wielu ważnych decyzji. Czy zdoła przeprowadzić się do Kolorado tylko dla jednej z najważniejszych baz kosmicznych na świecie? Czy będzie tak oddany swojej pracy?

Rozłąka

Serial Rozłąka opowiada dramatyczną historię wyprawy na Marsa, której podejmuje się niejaka Emma Green. Podróż wydaje się być spełnieniem jej marzeń, ale jest jeden problem. Musi opuścić swoją córkę oraz męża i zostawić ich samych na Ziemi. Czy tytułowa rozłąka będzie ciężka i Emma ostatecznie podejmie się kosmicznej podróży? W rolach głównych zobaczymy m.in. Hilary Swank czy Josha Charlesa.  Serial Rozłąka składa się z jednego sezonu, który zobaczyć można również na platformie Netflix.

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły