timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Zapewne nie umknęła Wam uwadze premiera serialu Griselda, który wzbudził ogromne zainteresowanie i zyskał miano jednego z najlepszych produkcji ostatnich czasów. Serial ten opowiada fascynującą historię Griseldy Blanco, a w roli głównej zobaczymy fenomenalną Sofię Vergarę. Fabuła skupia się na życiu tej niezwykłej kobiety, która z uciekinierki z niebezpiecznego Medellín staje się jedną z najpotężniejszych baronów narkotykowych. Griselda to prawdziwa matka chrzestna tego mrocznego biznesu! Czy oglądałeś już ten serial i chcesz odkrywać więcej produkcji z fascynującego świata zbrodni, niebezpieczeństw i intryg? Koniecznie zajrzyj na naszą listę z podobnymi propozycjami do Griselda. Zapraszamy do odkrywania kolejnych perełek!

Narcos

Seriale podobne do Griselda narcos - GameBy.pl

Oczywiście, ten serial nie mógł zabraknąć w naszym zestawieniu! Po pierwsze, został stworzony przez tych samych twórców, co serial Griselda. Po drugie, oba dotykają tej samej tematyki, czyli życia i intryg w świecie baronów narkotykowych. Serial Narcos to prawdziwy majstersztyk, więc jeśli go jeszcze nie widziałeś, koniecznie nadrób wszystkie odcinki. Muzyka świetnie oddaje klimat całej historii, a do tego aktorstwo jest na najwyższym poziomie. Wszystkie detale są dopięte na ostatni guzik! Serial Narcos składa się z trzech niezwykle emocjonujących sezonów, dostępnych na platformie streamingowej Netflix! Koniecznie sprawdź historię Pablo Escobara – jednej z najważniejszych postaci Kolumbii.

Obejrzyj w serwisie Netflix!

El Chapo

El chapo seriale podobne do Griselda- GameBy.pl

El Chapo, a właściwie Joaquin Guzman, stanowi kolejną znaczącą postać w kręgu baronów narkotykowych! Serial, który go przedstawia, odkrywa jego historię, eksponując mroczne sekrety i szczegóły jego życia jako barona. Pomimo jego sprytnej oraz niezwykle niebezpiecznej działalności i sprytnych manewrów, policja szybko staje się świadoma jego działań, czyniąc go jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w całych Stanach. Jak potoczą się losy tego mężczyzny? Zachęcamy do śledzenia serialu El Chapo – cała seria dostępna na platformie streamingowej Netflix!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

Queen of the South

Queen of the south Seriale podbne do Griselda - GameBy.pl

Queen of the South, podobnie jak Griselda, to serialowa propozycja z wyrazistą główną postacią kobiecą! Tym razem bohaterką jest Teresa Mendoza (w tej roli Alice Braga). Jej ukochany chłopak pada ofiarą brutalnego morderstwa, co popycha Teresę do brutalnej zemsty. Postanawia ona przejąć przywództwo w kartelu narkotykowym, by udowodnić, że nie należy z nią igrać. Serial składa się z emocjonujących czterech sezonów dostępnych na platformie Netflix. Serdecznie zapraszamy do oglądania i śledzenia losów Teresy!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

Seriale podobne do Griselda

Serial „Griselda” wzbudził ogromne zainteresowanie, opowiadając fascynującą historię życia niezwykłej kobiety, Griseldy Blanco. Jeśli jesteś fanem tego typu produkcji, koniecznie sięgnij po kolejne perełki z tego mrocznego świata zbrodni i intryg. „Narcos” przeniesie Cię do świata baronów narkotykowych, a historia Pablo Escobara zapewni emocje na najwyższym poziomie. „El Chapo” odkrywa mroczne sekrety życia Joaquina Guzmana, jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców Stanów. Natomiast „Queen of the South” to opowieść o Teresa Mendoza, która przejmuje przywództwo w kartelu narkotykowym po brutalnej zemście za śmierć ukochanego. Wszystkie te seriale są dostępne na platformie Netflix i z pewnością zaspokoją Twoją ciekawość w świecie kryminalnych intryg.

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły